AksesuarDuvar Dekorasyonu

Dekoratif duvar süsleri ve rafları 20202020 yılının tüm favori modern tonlarında dekoratif duvar süsleri ve duvar rafları seçtik. Dayanıklı olduğu kadar hepsi çok şık ve büyüleyici görünüyor. Her alana yakışan metalik ve ahşap seçeneklerde duvarlarınızı süsleyebileceğiniz aynı zamanda fanksiyonel tasarımlar. Özellikle ışıklı duvar süsleri 2020 sezonunda çok popüler. İşte dekoratif duvar süsleri ve rafları 2020 …

Dekoratif duvar süsleri ve rafları  toz pembe boyalı, çelik, dore metal renklerde oldukça şık ve etkili görünüyor. Dekoratif raflar kitapların ve aksesuarların sergilenmesi için çok zarif. 2020 Duvar süsleri ve rafları herhangi bir yaşam alanına son derece modern bir ilavedir.

Dekoratif duvar süsleri ve rafları 2020

Çok amaçlı duvar ızgara şeklinde asılı süsler bu yıl çok trend. Bu benzersiz tasarımla fotoğraflarızı asabilir + notlar + daha fazla bilgi koyabilirsiniz. Takmak için klipsleri bulunur. Herhangi bir yaşam alanı, çalışma odası veya yatak odası alanı için mükemmel organizasyon parçası.

Elmastan esinlenilmiş tasarıma sahip katmanlı raf ise sıra dışı bir tasarıma sahip. Kaliteli çam ahşabı + demirden yapılmış bu raf, kitaplar ve çiçeklerden seramiklere ve kristallere kadar en sevdiğiniz şeyleri sergilemek için idealdir.DAHA FAZLA: Salon duvar dekorasyon fikirleri 2020

Fotoğrafları görüntülemek için modern ızgara biçiminde duvar süsü genç kızların odası için harika olur.   9 ekli klips ile gelir.Üstüne notlar + resimler ve daha fazlası eklenebilir! Herhangi bir yere, çalışma alanına veya uyku alanı için yenilikçi bir organizasyon parçasıdır.

Her mekanda bir dekor unsuru olarak mükemmel olan ay şekilli ışık sizi de büyüleyecektir! Pil gücüyle çalışır, bu nedenle her yerde kullanıma hazırdır.  Özellikle yatak odası ve genç kız odaları için çok romantik bir atmosfer yaratıyor.

Gerçekten hoş,  yaklaşık 30 saniye sonra ışıkları son derece loş ışık moduna geçiyor. Süper sevimli görünüyor ve odanıza yaydığı loş ışığıyla çok rahat ve romantik bir ortam oluşturuyor! Onu seviyorum!

Ayrıca Bakınız: Ev Dekorunda Duvara Monte Raflar İçin Yaratıcı Kullanımlar Ve Fikirler

Bir yüzeyde oturtabileceğiniz veya duvara monte edebileceğiniz özel raflar ile dekorunuzu şık bir şekilde değiştirin. Doğal ahşap raflı ve metal bir yapıda bulabilirsiniz.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close