Ev Dekorasyonu

Beyaz Oturma Odaları 2020 / 2020Beyaz oturma odasını güzel tonlar ile süslemenin en iyi yolu ne? Çeşitli renk tonlarında kirli beyaz, krem ​​ve soluk gri renkleri olan beyaz renk oturma odasını, çok farklı stillere dönüştüren güzel bir zemin oluşturarak değiştirin. İşte en güzel beyaz oturma odaları 2020 / 2020 …

Güzel bir romantik görünüm için, duvarları sarmaşık beyaz bir duvar kağıdıyla klasik bir tasarımda sarmalayıcı bir yaprak gibi süsleyin, ardından yumuşak ışığın odaya filtre uygulamasına izin vermek için pencerelerde keten perde kullanın. .

Daha fazla tavsiye:  Beyaz Odaya Neler Eklenir ? Dekorasyon Fikirleri

Keten kaplı kanepeler arasından seçim yapın; koltuk ve rahatlıkla temizlenebilen çıkarılabilir kaymayan örtüleri olan koltuklar satın almak akıllıca olacaktır.

Boyalı, çekmeceli dolapları günlük öğeleri depolamak için şık bir yol olarak ekleyin. Beyaz bir avize, odaya kadınsı bir his veriyor.

Kıyı tarzı ve beyaz renk şemaları birlikte çok uyumlu oluyor. Taze beyaz boyalı duvarlarla başlayıp, döşeme, minderler ve storlar için şezlong çizgileri gibi deniz kumaşlarını seçerek rahat görünümü sağlayın.

Modern bir oturma odasındaki parlak beyaz mobilyalar ultra şık görünüyor. Ekran ve depolama ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde uyarlanabilen modüler üniteler seçin. TV ünitenizi oturma odasındaki kitap raflarıyla birleştirmek harika bir fikirdir.

Beyaz Oturma Odaları 2020 / 2020

Fotoğraf galerimize bir göz atın ve bu güzel beyaz oturma odası dekorasyon modellerinden esinlenin.

İnce nötr renkler ile beyaz oturma odası

Çağdaş bir kır evi tarzı görünüm için, renk şemasını beyaz dışı, krem ​​ve soluk gri tonlarıyla değiştirin. Yastıkları ve vazolarından duvar sanatına ve aydınlatmaya benzer renk tonlarında, bol dokulu kenarlarla  yumuşatmak için çeşitli aksesuarlar ekleyin.

nötr renklerle beyaz oturma odaları
nötr renklerle beyaz oturma odaları

Krem ve beyaz oturma odası

Salonunuza yumuşak dokunuş aksesuarlarının yanı sıra klasik beyaz veya krem ​​mobilyalarla dolu geleneksel bir planla yepyeni bir görünüm verir . Çıkarılabilir ve yıkanabilir kapaklı bir kanepe seçtiğinizden emin olun , böylece çay dökülmelerinden endişe etmeden yudumlayabilirsiniz.

krem ve beyaz oturma odası 2020
krem ve beyaz oturma odası 2020

Kırmızı ve çiçeklerle beyaz oturma odası

Beyaz ve kırmızı, klasik bir kır tarzı kombinasyonu oluşturuyor ve bunları  elde etmeniz kolaydır. Beyaz veya krem ​​mobilyalarla beyaz bir zemin kullanın ve ilgiyi eklemek için narin, botanik bir duvar kağıdı seçin.

kırmızı beyaz oturma odaları 2020
kırmızı beyaz oturma odaları 2020

Güzel aksesuarlarla kırmızı vurgu ekleyin.

Ayrıca Bakınız: Beyaz Mobilyalar ile Salon Dekorasyonu Fikirleri

Pembe aksanla beyaz oturma odası

Farklı renklerde pembe gibi tonlarda aksesuarlar ekleyerek beyaz oturma odasını öne çıkarın. Allık pembesi halı  cesur grafik desenlerle yastıklarla harika olur. Çekmeceli bir sehpa veya dosyalar ile kitapları koymak için büro gibi bol miktarda yerleşik depolama alanına sahip mobilyalar seçerek düzenli bir şekilde dekor oluşturun.

pembe ve beyaz oturma odaları 2020
pembe ve beyaz oturma odaları 2020

Yumuşak doğal tonlarda oturma odası

Krem, bej ve kahverengi gibi nötr renk tonlarını katarak muntazam bir beyaz dekor elde edin. Doğal dokuma hasır sepetler, yastık örtüleri ve benzeri, organik maddelerde  perdeler, yumuşak deri, pamuk ve keten döşeme kullanılabilir.doğal tonlarda beyaz oturma odası dekorasyonu 2020
doğal tonlarda beyaz oturma odası dekorasyonu 2020

Rustik beyaz oda, doğal keten döşemelik

Beyaz ve gri renkte olan bu güzel rustik oturma odası iki basit ilaveyle davetkâr ve rahat tutuluyor.
bu cömert koltuktaki sıcak doğal keten döşemelik ve halının yumuşak, örme benzeri dokuması.

rustik tarz beyaz oturma odası
rustik tarz beyaz oturma odası

Country tarzı beyaz oturma odası

Beyaz duvarlar, bu rahat, kırsal tarzdaki oturma odası için boş bir tuval yaratıyor. Şömine, görüntü için bir alan sağlayan odada odak noktasıdır. Koltuğun ve sehpanın şöminenin çevresini şablonun ortasında kalacak şekilde yerleştirin.

beyaz oturma odaları 2020
beyaz oturma odaları 2020

Modern beyaz oturma odası

Serin,şık, saf bir beyaz renk şemasıyla bir ifade yapın. Burada mobilya kahramanı, odak noktası olarak zarif, aerodinamik bir kanepeyle modern, yüksek parlak kahve sehpası ve vurgulu koltuğu ile bir araya getiriliyor. Sade beyaz duvarlar, boyalı döşeme tahtaları ve süssüz pencerelerle arka plan dekorasyonunu asgari seviyede tutuyor.

modern beyaz oturma odası dekoru
modern beyaz oturma odası dekoru

Galeri duvarlı beyaz oturma odası

Beyaz oturma odaları için vurgu oluşturacak en güzel fikir duvarlarda galeri şeklinde ve renkli çerçeveli resimler sergilemek. Birkaç dar resim çıkıntısı kullanarak resim ve aile fotoğraflarını göstermek için kademeli bir düzenleme deneyin. Farklı şekil ve boyutlarda çok sayıda fotoğrafınız varsa bu işe yarıyor. Önce en geniş karelerle başlayın, en küçüğe doğru çalışın, boşlukları doldururken uyum sağlayın.

galeri duvarlı beyaz oturma odası
galeri duvarlı beyaz oturma odası

Altın ve gri beyaz oturma odası

Yumuşak altın ve soluk gri renklerin ince bir renk paletini sunarak tamamen beyaz bir oturma odasını sıcak gösterir. Yastıklardan, kilime kadar harika desenlerde seçebilirsiniz. Daha sonra aynı yumuşak tonlarda, vazolardan mumlardan sepetlere ve kitaplara  kadar aksesuarlar ekleyin.

Altın ve gri beyaz oturma odası 2020
Altın ve gri beyaz oturma odası 2020

Mavi ve beyaz oturma odası

Deniz çizgilerini,  ve kıyı motiflerini tamamen beyaz bir şemayla karıştırarak oturma odasına havadar bir his getirin.

mavi beyaz oturma odaları 2020
mavi beyaz oturma odaları 2020


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close