AlışverişBanyo DekorasyonuMutfak Dekorasyonu

2020 Çanakkale Seramik Fayans ModelleriKlasik ve geleneksel çini karo ve motiflerinden ilhamını alan 2020 Çanakkale seramik tasarımlarına sizde bayılacaksınız.

Çanakkale Seramik’in mat, sırlı porselen karolar 2020 sezonunda yeni koleksiyonda sizleri bekliyor.  Kahve-Mavi, Bej-Gri ve Siyah-Beyaz renk seçenekleri de bulanan yeni karolar mekanlarda hem yerde, hem duvarda kullanılabilme özelliği taşıyan özelliklere sahiptir. Zengin desen seçeneklerine tüm sahip koleksiyon, desenlerin mix kullanımı ile de artistik, yepyeni, dekoratif bir yaklaşım getiriyor.

Ayrıca Motion serisi zengin ve tarz yeni seçenekler ile dolu
Mermer görüntüsünde, modern yaklaşım ile Motion serisi, saten yüzeyli ve rektifiyeli yapısıyla, mekanlara estetik ve işlevsel çözümler getiriyor. 30×90 cm rektifiyeli duvar karosu ve 60×60 cm boyutlarında rektifiyeli sırlı granit yer karolarından oluşan Motion, gri ve beyaz renk seçenekleriyle herkesin beğenisini kazanıyor. Motion serisinde 2 set modern dekor çeşidi bulunuyor. Adını lotus çiçeğinin, stilize yorumundan alan Motion Lotus Dekor, 3 boyutlu, derin rölyefli kalıptan bir dekor olma özelliğine sahip. Motion Dotted, Motion Linear, Motion Cage Dekorlar ise Mix & Match trendinden gelen yorum ile farklı desende üretiliyor. Bu karolar aynı zamanda bir arada kombin olarak kullanılabiliyor. Tek başına, yalın bir ifade ile de kullanılabilen dekorlar zengin döşeme alternatifleri sunuyor. 3 boyutlu ve kalıptan olan geometrik desenleri ile de öne çıkıyor.

Doğaltaş görüntüsündeki karolar ve 3 boyutlu görünümleri ile dekor seçenekleri ile öne çıkan modelleri de var. Bu Valente serisi.  Kemik ve Bej renkleride bulunuyor. Çanakkale Seramik 30X60cm saten yüzeydeki duvar Karoları ve 45x45cm Sırlı Porselen Yer Karolarından oluşan Valente rölyef dekor seçenekleriyle günümüz dekorasyon anlayışına modern bir dokunuş ekliyor.

Ayrıca Bakınız : Altıgen Fayans Modelleri ile Göz Alıcı Mutfaklar

Deri dokusunu yansıtan saten yüzeyli, rölyef ve ışıltılı fayans seçenekleri de var. Çanakkale Seramik 60x60cm Saten yüzeyli Sırlı Porselen Yer Karoları ve 30X60cm Saten yüzeyli duvar Karoları ve Kemik, Kahve, Antrasit renk seçenekleri vardır. Örgü dekoru geometrik yapıda; altın, platin ve sedef ışıltıların kullanıldığı ve damask desenlerden ilhamını alan dekoru ise daha klasik bir stile sahiptir.Logan serisinin ise hareket etkisi çok güçlüdür. Serinin, Çanakkale Seramik 30X60cm Parlak, Duvar Karoları, Dekorları ve 45x45cm Parlak, Sırlı Porselen Yer Karoları vardır. Beyaz, Gri ve Antrasit renk seçenekleri; mermer görüntüsünde, parlak yüzeyleri ile modern ve dekoratif bir dekoru vurgular. Özellikle, mutfaklarda tezgaharası için ideal döşeme alternatifi sunuyor.

2020 Mutfak Tezgah Arası Tasarımında 8 En İyi Trendler

Parlak yüzey tasarımları ile modern mekanlara uyum sağladığı kadar, elegan klasik tarz yaratmak isteyen kullanıcılar için de tercih sebebi Maburu serisi. Koleksiyon içinde yer alan geniş süpürgelik birimiyle, klasik dokunuş arayanlar için sofistike bir kullanım veriyor. ‘Maburu’ serisi, bej ve gri renklerinde üretilen 34×111 cm ebatlı parlak rektifiyeli duvar karoları ve rölyefli dekorları ile birlikte, 60×60 cm parlak, rektifiyeli ve lappaturalı düsük su emmeli yer karoları ile dikkat çekiyor.

Çanakkale seramik 2020 Banyo karoları ise mekanlarda monokrom etki yaratan yeni tasarımlar getiriyor.
Özellikle sakin beton görüntüsü veren Sia serisi, antrasit ve inci renk seçenekleriyle monokrom bir etki yaratıyor. 25x75R cm duvar karosu ve 60x60R cm yer karosundan oluşan Sia, kalıplarla zenginleştirilmiş hareket etkisiyle beğeni topluyor. Geometrik görünüm trendinden yola çıkılarak üretilen Sia serisi, eskitme ve altın dekorlarıyla modern dekoratif yaklaşım sergiliyor.

2020 Çanakkale Seramik Fayans Modelleri, doğanın mükemmel desenlerinden, dokusunu ise mermerin şıklığından alan yeni tasarımları ile stil sahibi evlere geliyor.
Koleksiyonun belirgin damarları ve hasır dokulu motifleri günümüz modern evlerinin
hemen hemen her alanında kullanılabiliyor.

Seçkin mekanlar için estetik çözümler sunan 2020 Çanakkale Seamik, alışılmışın dışında mermer dokusuna sahip ‘Altera’ serisi ile daha şık ve çekici yaşam alanları yaratıyor.
Gelişmiş üretim teknolojisi ve zengin ürün seçenekleri ile tüketicilerin beğenisine hitap eden Çanakkale Seramik, mermerin sade ve estetik görüntüsünü yansıtan ‘Altera’ serisi ile son derece etkileyici, modern banyolar oluşturuyor.
Mermerden ilham alınarak hayata geçirilen ‘Altera’, sıra dışı damar rengi ve farklı mermer dokusuyla dikkat çekiyor.
Çanakkale Seramik kalitesiyle üretilen ve kullanıcının zevkine göre, kemik, kahve, siyah renkleri ile sunulan karolar mekanlara mermerin sıcaklığını şık bir şekilde veriyor

2020 Çanakkale Seramik Fayans ModelleriKelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close