Ofis Dekorasyonu

Ahşap Çalışma Masaları 2020

Ahşap Çalışma Masaları - Evinizde Geçmişten Günümüze Geçiş KöprüsüEski ahşap çalışma masaları günümüzde daha çok popüler.Çoğu ahşap , eski binalar, depo, fabrika ve diğer yapılardan getirilir ve bir mekana daha fazla karakter katmak veya belirli bir görünüm ve stil elde etmek için iç tasarımda kullanılır. Bunun için bir ev ortamında pek çok kullanımı var. Örneğin, ahşap zeminler geri kazanılmış kereste olabilir veya eşsiz mobilya yapmak için bu kaynağı kullanabilirsiniz. Geri kazanılmış bir ahşap masa, kesinlikle bir ev ofis köşelerinin daha özel görünmesini sağlayacaktır. Bir DIY masası veya mağazadan alınmış bir masa olabilir . Seçenekler sınırsız sayıda ve masaların her biri benzersiz bir doğal ortamın yaratılmasıdır.

Ahşap Çalışma Masaları

Geri kazanılmış ahşap için en güzel şey, her parçanın tarihe sahip olması. Zamanla değişiyor ve her türlü ayrıntıyla zenginleşiyor. Mesela bu masa, bir çam ağacından yapılmış ve böcekler ile zamanla oyulmuş küçük yarıkları sergiliyor, inanılmaz detaylı canlı kenar tasarımına sahip.

Geri dönüştürülmüş bir ahşap masa , ister bir ofiste, ister yatak odasının köşesinde olsun, bir eve çok çekici bir katkı yapabilir . Aslında, işlevleri bu şekilde karıştırmaya karar verirseniz, masanın odanın sıcaklığını ve konforunu ortadan kaldırmadığından emin olun ve malzeme ve yüzeylerin doğru seçimi bununla kesinlikle uyumlu olmalı.

Çatlaklar ve kusurları  ahşap panoları ve mobilya parçaları üzerinde  olduğunda parçayı daha özel yapar. Bu masa, bir başka nedenden ötürü özeldir: geri dönüşümlü ahşap ve metali bir araya getirir, sonuç, yine de sıcaklık ve karakterle dolu bir endüstriyel tarz görünümüdür.Daha önce de belirttiğimiz gibi, iki seçeneğiniz var: masayı kendiniz hazırlamak veya bulduğumuz bu güzel parçaya benzeyen hazır bir set almak . Masa, metal çerçeveli ve eski depolardan ve diğer benzer yapılardan kurtarılmış ahşaptan yapılmış sağlam bir üstten oluşan temiz ve basit bir tasarıma sahiptir.

Bu masanın ise canlı kenarlı bir ahşap üstü vardır ve ağır bir görev olmasına rağmen metal tokası bacaklarında şıklığı oluşturması sayesinde çok şık görünür. Göründükleri kadar ince ve hassas değiller, ancak bu onları sadece daha özel kılıyor.

Geri kazanılan bir ahşap üstü var, ancak aslında bir masa değil, ancak böyle de kullanılabiliyor . Bu çok yönlü parça, bar tabureleri veya ayaklı masa olarak kullanılabilecek kadar yüksek bir masa. Çelik kutu çerçevesi sayesinde sağlam ve dayanıklıdır ve sadeliği ve hafif sağlam görünümüne rağmen birçok karakteri vardır.

Endüstriyel Ahşap Çalışma Masaları

Eğer böyle olursa endüstriyel tarzda mobilyalar rustik cazibe ile, özellikli bu raf ünitesi de olabilir.. Metal borudan yapılmış ve geri döşenmiş tahta ve en düşük raflarından biri  daha geniş ve dahili bir masa görevini üstleniyor. Altında bir raf daha var ve ofis malzemelerinin, kitapların ve diğer şeylerin konulması için mükemmel, tıpkı üst raflarda olduğu gibi.

İşte bir başka ahşap ve boru raflama birimi, bu sefer birbirinden biraz daha uzakta raflar var. Özellikle eski bir endüstri tarzı masa başı koltuğu ile birleştirildiğinde gerçekten harika görünüyor. Tasarım inanılmaz derecede basittir ve kendiniz de böyle bir şey yapmaya çalışabilirsiniz.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın
Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close