Ev Dekorasyonu

2020 Ev dekorasyonu iç trend tahminleri2019’un en büyük ev dekorasyon ve iç tasarım trendlerinin neler olacağını açıklıyoruz.  2020 ev dekorasyonu iç trend tahminlerinde romantik pembeler, mat siyahlar ve griler en çok dikkat çeken renkler olacak …

2020 yeni yılda, yeni ve heyecanlı 2020’in sunduğu şeyleri kucakladık, ama trend uzmanları şimdiden 2020 ev dekorasyonu iç trend tahminleri yıllardır önceden açıklıyor …

2020 Ev dekorasyonu iç trend tahminleri

Gelecek yıl nelerin trend olacağına dair bazı bilgileri bizimle paylaşarak, trend tahmincileri renkler hakkında bilgiler veriyor. Özellikle mat siyahın 2020’da evler ve iç mekanlardaki yeni “trend” renk olacağını ortaya koyuyor .

2020 ev dekorasyonu trendleri
2020 ev dekorasyonu trendleri

Moda ve güzellik dünyasında mat siyahı çok gördük, ama 2020’da  ev dekorasyonu renkleri arasında mat siyahı görmeye başlıyoruz.  ‘Konuttan ticari pazara kadar, bir drama hissi yaratan cesur, rafine tasarımlar görmeyi bekliyoruz. Her yerde bulunan pembeden neredeyse büyük bir dönüş de var .İlginizi Çekebilir: Mutfak Modelleri 2020 

İç mekanlarda tasarımı yönlendiren çok işlevli ve modüler trendler ve akıllı ev tasarımları hızlı bir şekilde ilerlerken, teknoloji evinizde birden fazla şekilde olacak.  2020 çoklu görev aynaları sunacak .

Evet, doğru duydunuz – önümüzdeki yıl aydınlatma cihazları, eğlence sistemleri veya hatta sağlık izleyicileri olsun, aynalar evinizde iki katına çıkacak.

2020 geldiğinde, aynadan D vitaminin azaldığını veya sabah dişlerini fırçalarken bu önemli toplantı için geç kaldığınızı söyleyen bir ses duyarsanız şaşırmayın!

Evler ve moda karşısında, sürdürülebilir kumaşlar bir başka önemli trend olacak.  2020’da “ana akım” a geçeceğini tahmin ediyor. Trend tahmincileri şunları ekliyor: Genetiği değiştirilmiş maya veya ipekten hayvansız deri gibi sürdürülebilir alternatiflerden yapılan ürünlerde bir artış bekliyoruz.

Gelecek yılın evlerde en büyük trendleri neler olacağı hakkında aşağıdaki galerimizden ilham alabilirsiniz.

2020 Ev dekorasyonu iç trend tahminleri – GaleriKelimeler

1 thought on “2020 Ev dekorasyonu iç trend tahminleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close