Mutfak Dekorasyonu

İlham Veren 10 Yeşil Mutfak Dekorasyon Fikirleri 2020Yeşil, doğadan gelen çok rahatlatıcı ve sakinleştirici olduğu için birçok insanın sevdiği renklerden biridir. Yeşil doğanın rengidir ve dekorda tercih edebileceğiniz pek çok tonu vardır. Yeşil mutfak dekorasyon fikirleri 2020 yılında çok popüler. Pastel ve yumuşatılmış yeşil renkler rahatlatıcı bir ambiyansa, koyu yeşil renkler mükemmel havadar iç mekanlara, zümrüt yeşili ise herkesin sevdiği zamansız bir renktir. Yeşil renkle dekorasyonda klasikten endüstriyele kolayca her stile uyan kullanılabilir bir renktir. Yeşil tutkunu biriyseniz, bugün seçtiğimiz yeşil mutfaklar 2020 dekorasyon fikirlerini seveceksiniz.

Mutfak dekorasyonu için yeşil kullanmanın çeşitli yolları vardır, örneğin trend yeşil dolaplar ve mutfak adası, yeşil tezgah üstü, tezgahlar veya duvarlar kullanın, yada yeşil renkli backsplash yapın. Size iki en popüler yoldan bahsedeceğiz: yeşil backsplash ve yeşil mutfak dolapları.

Yeşil Mutfak Dekorasyon Fikirleri 2020

Yeşil Mutfak Tezgah Fayansları

Mutfak  için yeşil backsplash, mutfağa renkli bir dokunuş katabilir ve nötr renklerde olan mutfağınızı öne çıkarabilir ve koyu veya daha  belirgin yeşil bir ton seçerseniz, o kadar çok ön plana çıkar. Çeşitli tonlarda fayanslar seçebilirsiniz: zümrüt, soluk veya sönük yeşil, koyu yeşil veya istediğiniz herhangi bir ton. Yeşil arka plakanızla birlikte gelen bazı dokunuşlar ekleyin, örneğin lambalar, tezgah üstü  veya bazı aksesuarlar. Ayrıca bir mutfağın arka plakasını genişletebilir ve tüm duvar veya duvarları yeşil renkle kaplayabilirsiniz, böylece daha fazla renk katacak ve güçlü bir etki yaratabileceksiniz.DAHA FAZLA : Mutfak Dekorasyon Trendleri 2020/2020 – Renkler, Malzemeler ve Fikirler

Yeşil Mutfak Dolapları

Her çeşit stil ve görünüş için yeşil tonlar vardır, eminim mutfağınıza en uygun olanı bulacaksınız! Vintage stilden esinlenilmiş dekor için koyu tonlar, mermer backsplash ve doğal ahşap tezgahlarla sevimli görünürler. Vurgu yapmak için cesur bir şeyler ister misiniz? Parlayan bir yeşil ton seçin, doğal ahşap tezgahı ekleyin veya kontrast yaratmak için beyaz tezgahı kullanın. Yeşilin hemen hemen tüm tonları dore dokunuşlarla şaşırtıcı şekilde şık görünüyor; bu nedenle glam bir his eklemek için dolaplarınızda bu renkte kulplar seçin. Sakin ve huzurlu bir dekor arıyorsanız pastel yeşiller sizin için uygun. Nane yeşili en popüler renktir ve bir çiftlik evi mutfağı için daha iyi bir renk düşünemiyorum. Geleneksel nötrleri böylesine harika bir şekilde ele alalım! Aşağıdaki hazırladığımız yeşil mutfak dekorasyon fikirleri 2020 resimlerinden ilham alın!

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close