Çiftlik Evi - Farmhouse

Modern Çiftlik Evi DekorasyonuModern çiftlik evi, klasik çiftlik evi stilinin, modern stili kişileştiren daha cesur çizgiler ve geometrik unsurlarla kesişimini temsil eder. Çiftlik evi tarzı her zaman geri kazanılmış ahşap, açık tuğla, ham dokular, kurtarılmış veya başka amaçlarla dekoratif öğeler ve tabii ki nereye konursa konsun cesur görünen rustik demir dokunuşlarla ilgili olmuştur. Çiftlik evi tarzı iddia ve tevazuyu bir arada tutar.

Modern Stilde Çiftlik Evi
Modern Stilde Çiftlik Evi

Çiftlik Evine Modern Dokunuşlar

Çiftlik evi tarzının klasik Americana versiyonundan bir adım öne geçmek için tek yapmanız gereken, çiftlik evi kişiliğine modern bir dokunuş katacak birkaç temel unsur eklemek ve işte sonuç harika bir ev dekorasyonu. Modern Çiftlik Eviniz varsa ve değiştirmek istiyorsanız; örneğin, eski bir çiftlik evi klasiğinin yıpranmış, rahat havasını taşıyan, ancak Peluş Kare Tepeli Sandalyemiz veya modern tarzın cesur, köşeli çizgileriyle çerçevelenen büyük, aşırı büyük mobilya parçalarına sahipseniz modernize ederek kullanabilirsiniz. Ham doğal ahşabı büyük boy modern bir küre ile birleştiren masa lambası kullanarak ortamı daha modern bir görünüme kavuşturabilirsiniz.Modern Çiftlik Evi
Modern Çiftlik Evi

Ya da geri kazanılmış ahşap yan sehpa gibi bir çiftlik evi elyafı alabilir ve yenilenmiş ahşabın ham dokularını modern, origami esintili bir şekille birleştiren cesur, yeni bir şekil verebilirsiniz. Bu tür basit değişiklikler, temel Çiftlik Evi tarzınızı Modern Çiftlik Evi’ne dönüştürecek dekorunuza daha dramatik bir dokunuş katacaktır. Sizler için paylaştığımız fotoğrafları inceleyerek ne anlatmak istediğimizi daha net anlayabilirsiniz.

Büyük ve hantal bazı eşyalardan vazgeçerek yerlerine modern parçalar alabilirsiniz. Geriye kalan çiftlik evi eşyalarınızda ise ufak değişiklikler yaparak yada olduğu gibi kullanarak aradığınız modern çiftlik evi stilini yakalamak mümkündür. Değişimi doku ve renk değişiklikleri ile yaparakda etkileyici bir görünüm kazanabilirsiniz. Eğer sıfırdan başlıyorsanız işiniz daha kolay olabilir.

Fotoğraf galerimize göz atarak bu farklı stil ile düzenlemiş evleri görebilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close