Mutfak Dekorasyonu

Yeni Nesil Mutfak HalılarıGünümüzde halılar oldukça çeşitli modellerde üretilmeye başlandı. Geçmişte kullanılan geleneksel halıların yeri tabi ki ayrı ancak artık dijital çizimle oluşturulan halıların ortaya çıkması çok farklı ve çeşitli bir yelpaze sunuyor. Artık klişe ev dekorasyonu yerine daha eğlenceli yada her odanın farklı bir havaya büründüğü bir ev dekorasyonu anlayışı ortaya çıkmıştır. Mutfak gibi günün her saatinde aktif olarak kullanılan bir alanın daha eğlenceli yada tarzınıza uygun şekilde olmasını istersiniz. Makalemizde sizlere birbirinden hoş ve farklı stilde mutfak halılarını örnek olarak sunuyoruz. Sizler için ilham oluşturabilecek birbirinden güzel model mevcut.

Aşçı Desenli Mutfak Matı

Halı yerine mat kullanabilirsiniz. Aşçı, fırın eldiveni yada farklı bir çok desen ile üretilen bu matları tercih ederek daha eğlenceli ve modern bir mutfak halısına sahip olabilirsiniz.

Aşçı desenli mutfak halısı
Aşçı desenli mutfak halısı

Eğlenceli Mutfak Halısı

Sevdiğiniz hayvanların baskısıyla yapılan mutfak halılarını tercih ederek mutfağınızı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Kedi desenli mutfak halısı
Kedi desenli mutfak halısı

Fincan Desenli Mutfak Halısı

Bu modelin bir çok farklı tasarımı var. Mutfak için oldukça güzel ve ferah bir görünüm sunan mutfak halılarını tercih ederek farklı bir mutfağa sahip olabilirsiniz.

Fincan çaydanlık desenli mutfak halısı
Fincan çaydanlık desenli mutfak halısı

Çaydanlık ve Fincan Baskılı Mutfak Halısı

Bu model klasik halılara farklı bir dokunuş yapılmasıyla oluşuyor. Evin her yerinde kullanılabilecek bir halı modelinin orta kısmına yerleştirilen çaydanlık ve fincan baskısı bir anda mutfak için harika bir halı seçeneğini ortaya çıkarıyor.Mutfak halısı modeli
Mutfak halısı modeli

Çarpıcı ve Eğlenceli Mutfak Halısı

Spor stilden hoşlanan kişiler için güzel bir seçenek sunan bu halı harika bir seçenek olacaktır.

Kahve temalı mutfak halısı
Kahve temalı mutfak halısı

Minimalist ve Şık Mutfak Halısı

Minimalist mutfağınız için oldukça uygun bir model. Yazı stili, halının üzerinde duruşu ve siyahın şıklığı ile mutfağınızda harika bir uyum yakalayabilirsiniz.

Siyah ve minimalist mutfak halısı
Siyah ve minimalist mutfak halısı

Fotoğraf galerimizden diğer yeni nesil mutfak halı modellerini inceleyebilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close