Ev Dekorasyonu

Yeni Gelinler için Ev Dekorasyonu Fikirleri

Modern Dekorasyon ÖnerileriEvlenecek olan çiftler için, evlilik hazırlıklarının en eğlenceli aşaması, yeni evleri için seçecekleri mobilyalardır. Yaşama alanınızı dekore etmek oldukça keyiflidir. Önünüzde binlerce seçenek mevcuttur ve siz aralarından size en uygun olanı seçip, sıcacık bir yuva için ilk adımları atarsınız. Yuvanızı dekore ederken bu fikirler size yol gösterici olabilir.

Renkleri Kullanmaktan Çekinmeyin.

Ev dekorasyonunda bir çok stil vardır. Kimisinde uyumsuzluk ön plandayken, kimisinde renklerin ahengi ön plandadır. Tarzınız nasıl olursa olsun renkler hep var olsun. Renklerin ahengine kendinizi bırakın.

Rahat yeni gelin oturma odası

Rahat ve Salaş Köşe Takımlarına Kendinizi Bırakın.

Oturma odasın günümüzün çoğunu geçirdiğimiz alanlardandır. Çalışanlar için ise rahatça uzanıp, günün yorgunluğunu atmak büyük bir mutluluktur. Öyle ise yeni evinizin oturma odasına biraz özen göstermeye ne dersiniz. Rahat ve salaş bir köşe takımı ile tarzınıza uygun dekoratif öğeler ekleyerek, oturma odanızı içinden çıkmak istemeyeceğiniz bir odaya çevirin.

blank

Gösterişli Bir Salon Dekore Edin.

Ülkemizde salon genellikle misafirler için açılan, hali hazırda her zaman temiz ve düzenli tutulan bir odadır. Kültürümüz gereği misafire verilen önemden olsa gerek, evimizin en büyük ve en güzel odası genelde bu amaçla kullanılır. Siz hangi amaçla kullanmak isterseniz isteyin ancak yine de gösterişli ve insanları hayran bırakacak, aynı zamanda rahat ve huzurlu bir salon dekorasyonu yapabilirsiniz. Rahat koltuk takımları, alanınız büyükse geniş ve büyük köşe takımları, sehpalar, uyumlu halı ve perdeler, ortama hoşluk katacak bir aydınlatma ile harika bir salona sahip olabilirsiniz.

blankRahat ve Huzurlu Hissettiren Yatak Odaları

Bütün günün yorgunluğunu atacağınız, size özel olan alanlardır yatak odaları. Yatak odanızın dekorasyonu rahat ve huzurlu hissedebileceğiniz şekilde olmalıdır. Tarzınıza uygun bir stilde mobilyalar seçtikten sonra perdeler, abajurlar, aynalar ve halılar ile kombinleyerek bütünlük sağlayabilirsiniz. Odanızda yeterli alan var ise rahat bir koltuk ile özel bir dinlenme alanı oluşturabilirsiniz. Bu alanı okuma alanı olarak ta kullanabilirsiniz.

Sade ama gösterişli gelin yatağı

Tasarım Ürünler Sizi Farklı Kılar.

Bazı insanlar alışılagelmiş eşyalardan çok farklı olana yönelir. Özellikle dekoratif aksesuarlarda farklı tasarımlara yer vermek ev dekorasyonunuzu bir anda değiştirecektir. Evinizin dekorasyonu, bu aksesuarlar ile bambaşka bir boyuta geçecektir. Ayrıca misafirleriniz size hayran kalacaktır.

Tasarım dekoratif aksesuarlar

Tamamlayıcı Dekoratif Aksesuarlar

Hoşlandığınız dekorasyon stilinizi seçtiğiniz mobilyalar ile evinize yansıttıktan sonra geriye tamamlayıcı öğeler kalır. Seçeceğiniz dekoratif aksesuarlar ortama bütünlük ve sıcaklık katacaktır. Kokulu mumlar, tablolar, saatler, biblolar… Evinizin tasarımına uygun aksesuarlar ile güzel kombinler yapabilirsiniz.

blank

Yeni gelin evinize yapacağınız dekorasyona dair örnekleri galerimizde inceleyebilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close