AlışverişÇocuk Odası Dekorasyonu

Yeni 2020 ikea çocuk koleksiyonu tanıtımıGelecek ay içinde ikea harika bir çocuk koleksiyonu satışını başlatacak. 2020 ikea çocuk koleksiyonu sizi ve çocuklarınızı da çok etkileyecek.

En son çevre dostu teknikleri kullanarak hazırladığı, 2020 yeni ikea çcouk koleksiyonu bir oyun değiştirici olarak ayarlanmıştır.

Çocuklar birlikte oynadıklarında, bağlandıklarında, öğrendiklerinde ve büyüdüklerinde bu koleksiyon aracılığıyla çocukların çevre hakkında bilgi edinmeleri ve onu korumaları ve daha bilinçli hale gelmelerini sağlamaya yönelik bir koleksiyon. ikea çocuk satış lideri şöyle diyor: Bu koleksiyon “Ayrıca, risk altındaki hayvanların eğitilmesine ve gelecekte bu türlerin korunmasına katkıda bulunacak bir sevgiyi inşa etmesine yardımcı olacağını umuyoruz.”

2020 IKEA Çocuk Koleksiyonu

Evinizi bahar için düzenli hale getirmek mi istiyorsunuz? Ikea’nın yeni depolama sistemi, hayallerin malzemesidir.

Bu sevimli yeni ev aksesuarları ve oyuncak serisi, sadece 1,95 TL’den başlayan fiyatlarla ikea mağazalarında ve online sitesinde Nisan ayında satışa sunulacak.

Yeni koleksiyon, geleneksel baskı tekniklerine göre yüzde 40 daha az su kullanan bir işlem olan, pigment boyayla basılan desenlere sahip yatak örtüleri, perdeler, yastıklar ve kilimler içeriyor. Ikea’nın daha iyi pamuk inisiyatifi ile uyumlu olarak  kullanılan pamuk, dönütürülebilir kaynaklardan.Daha Fazla: IKEA 2020 Köşe Koltuk Takımları

Bu yatak takımı nasıl ? Küçükler bu çok sevilen orman karakterleriyle ormanda uyuyabilirler.

Bu eğlenceli koleksiyon öncelikle 3-7 yaş arası çocuklara yöneliktir. Koleksiyondaki yumuşak oyuncaklar ve kitaplar dünyada nesli tükenmekte olan hayvanlara odaklanıyor. Bu, ebeveynlerin çocuklarına çevreye iyi bakmanın önemini öğretmelerini sağlar. Umudumuz çocukların önüme çıkan hayvanlara aşık olacağı ve yaşadıkları dünyayı korumak istedikleri bir nesil yaratmak.

Bunun sadece çocuklar için olduğunu kim söyledi? Palmiye baskılarında dekore edilmiş bu halı, yetişkinler için de idealdir.

Büyük kedilere ek olarak, aksesuarları da süsleyen bir timsah karakteri var. Bu tasarımda küçük bir kuş ile mükemmel bir görünüm sağlanıyor.

Bu renkli perdelerin eklenmesiyle orman manzaraları ile odaya güzel bir vurgu verin.
Bu sevimli bir oyuncak! Panda karakterini korumak için, aynı derecede sevimli aslan, kaplan, fil ve maymun da var.

Çevre sorunları hakkında küçükleri eğitirken oyun salonlarını dekore etmek için harika tasarımları ikea’da bulabilirsiniz.

Yeni 2020 ikea çocuk koleksiyonu – GaleriKelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close