Ev Dekorasyonu

Sonbahar Dekorasyon Trendleri 2020

Sonbahar dekorasyon trendleri ile evinizde modayı yakalayın.Sonbaharın zengin renkleri ve dokusal kumaşları sadece sezonun moda gösterileri değil, önümüzdeki altı ay boyunca giyeceğiniz renkler ve desenler, kış ve sonbahar dekorasyon seçimleriniz için de ilham verebilir.

Moda ve trend dergilerine göre bu sonbahar moda trendlerinde görünüm şeffaf ve çiçekli ve biraz geriye dönük parçalar.

Pistlerin en ilham veren parçalarını ev dekorasyonunuza katmanın 6 yolu hakkında bilgi alın.

Sonbahar Dekorasyon Trendleri 2020

Detaylı Klasikler

Tasarımcılar sonbahar 2020 moda trendlerinde karışık kumaşları bir arada kullandı. Kumaşları parçaladı, dikti ve farklı motifleri ve kumaşları birleştirdi.

Parıltı

Sonbahar modasında baştan çıkarıcı parlak ışıltı yüksek oranda kullanıldı.Bu sonbahar  Ev dekorasyonun da ışıltılı parlak aksesuarları ve süslemeleri kullanabilirsiniz.

Ekose Desen / Kahve ve Krem ve Kırmızı çizgilerleYüzyıllardır moda olan ekose kumaşlar 70’li yılların dokunuşunu sağlıyor. Kahverengi, ten renginde ve sert turuncu, tonları ile sonbahar trendlerinde yer alıyor.Bu tonlarda ekose bir battaniye ve örtü koltuklarınız üzerinde oldukça şık durabilir.

Kırmızı

Çarpıcı bir renk olan kırmızı, oldukça güçlü tonları ile sonbahar trendlerinde. Domates, kiraz, ateşli kırmızı tonları kumaşlarda oldukça parlak ve cesur. Oscar de la Renta ve Givenchy gibi markalar sonbahar podyumlarında, ateş saçan bu tonu baştan aşağıya temsil eden parçaları ile sergiledi.

Bakınız: Ev Dekorasyonu Renk Trendleri 2020 Pantone Tahminleri

Nakışlar

Zengin nakış detayları, sonbahar trendlerinde yer aldı.Ayrıca kürk yakalı parçalar zengin bir hava yaratıyordu.

KADİFE

Trend çizelgelerinde yumuşak kadife giderek artıyor.Sonbahar ve kış mevsimlerinde kullanmak için parlak kadife kumaşlar ile son derece lüks görünüm sağlandı.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

1 thought on “Sonbahar Dekorasyon Trendleri 2020”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close