Ev Dekorasyonu

Ev Dekorasyonunda En Popüler 7 RenkEvinizi güzelleştirmek ve yenilemek için en popüler dekorasyon renkleri ve uygun kombinasyonları sizin için seçtik. Bu yılın ve 2020 ‘de büyük renk trendlerinin de olduğu hakkında bilgiler sunan bir yazı hazırladık. Size ev dekorasyonu seçimlerinizde olay yaratacak en popüler renkleri listeledik.

Duvar kağıtları, aksesuarlar, koltuk renkleri vb bir çok öneri bulabilirsiniz.  Evinizdeki herhangi bir odayı yenilemeyi planlıyorsanız, bu popüler fikirlerden bazılarını dikkate almanızda fayda  olabilir.

En popüler dekorasyon renkleri neler ?

1. Koyu Tonlar

Evimiz karanlık olduğunda, sıkıcı olmayı istemeyiz! Koyu renklerin tonları gerçekten bu yıl hit yapıyor, bu nedenle  ev dekorasyon renklerinde biraz daha koyu gitmeye cesaret ederseniz, çarpıcı bir sonuç ve  trend bir görünüm olacak!

en popüler dekorasyon renkleri 2020
en popüler dekorasyon renkleri 2020

2. Nötr renkler eve şık bir stil verir

Tarafsız nötr renkler ev dekorasyonunda çok popüler.Nötr bembeyaz renkle yerine eğilim siyah çerçeveler, kanepe ve koyu geometrik halı, renkli aksesuarlarla zıt düşecek tonlar.

en popüler nötr dekor renkleri
en popüler nötr dekor renkleri

DAHA FAZLA: En İyi Nötr Duvar Boya Renkleri

Nötr modadan hiç çıkmadığı için yıllarca şık bir eve sahip olursunuz!

3. Mavi tonlar

Özellikle mavi boyalı tavanlar ve duvarlar süper popüler hale geldiğinden, gökyüzü mavisi doğal olarak en üst düzeye yükseldi, birçok kişi tavanlarını aydınlatmak için mavi rengi seçiyor.

en çok beğenilen dekorasyon renkleri
en çok beğenilen dekorasyon renkleri

4. Yeşil renkli desenli dokular

Güzel bir görünüm vermek için, doğadan uyumlu bir görünüm yaratarak renklerin doğru olmasını sağlamaya çalışın.en popüler dekorasyon renkleri nelerdir
en popüler dekorasyon renkleri nelerdir

Duvarınıza güzel bir sulu boya resmi yapın

Dekoratif duvar kağıtları, melankolik tasarımlar ve doğal renklerin nazik karışımı ile, en güzel duvarlara sahip olabilirsiniz.

5. Turuncu Renkler

Şimdi evinize daha parlak renkler seçin ! Turuncu! Turuncu sürpriz bir renk gibi görünüyor.Bakınız: Sonbahar Dekorasyon Trendleri 2020

en güzel dekorasyon renkleri
en güzel dekorasyon renkleri

6. Güneşli bir bakış açısı

Gerçekten de sarının banyoya mükemmel bir görünüm verdiğini düşünüyoruz.Taze, çekici bir görünüm veriyor ve beyaz banyo malzemeleri ile şaşırtıcı görünüyor!

sarı banyo
sarı banyo

7. Yeşil Renkler

Özellikle 2020 renk trendlerinde yeşil tonlar çok popüler.Yatak odanızda ve salonda harika yeşil mobilyalar alabilir ve bir anda daha şık ve stil sahibi dekorasyona sahip olabilirsiniz.

ev dekorunda en popüler renkler 2020
ev dekorunda en popüler renkler 2020


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close