Ev Dekorasyonu

Mavi Ev Dekorasyonu için 8 fikirMavi, gökyüzünün rengi, deniz, ufuk, sonsuza dek tahrik eden duyguları uyandırır, dinlendirici sansasyonları ve tuhaf rüya ve melankolik mizaçları eğiliminde olan bir tondur.  Mavi sevenler daha çok barış ve sessizliği seven sessiz insanlardır. Mavi ev dekorasyonu örneklerimizi sizin için seçtik.

Mavi özelliği olan bir iç mekanın hem iyi bir karşılama  hem de dinlendirici bir yer olması hedeflenmektedir.

Bu fikir kitabında,  evde bu rengi tezgahlardan duvara, koltuklar ve halılar aracılığıyla tanıtmak için 8 güzel öneride bulunacağız, mavi hayranları bu rengi ev dekorasyonuna eklemek için gerçekten ilham verici birçok fikir bulacak.

Ayrıca Bakınız ; Kobalt Mavisi ile Evinize Enerji KatınMavi Ev Dekorasyonu

Fikirler için ilerleyin!

Örneğin yatak odası , dinlenmeye adamış mükemmel bir mekandır. Odada mavi gibi rahatlatıcı bir renk kullanmak harika bir fikirdir. Ve odanızı mavi renkte boyamak istemiyorsanız, neden küçük dokunuşlarla devam etmeyiniz ve örneğin mavi nevresim ve yatak örtüsü tercih edebilirsiniz.

Daha önce de söylediğimiz gibi, mavi tarafsızlıktan uzak bir renktir. Bu nedenle mavi ayrıntıları evinize koymayı seçmenin nedeni harika bir fikir olabilir. Aksesuarlarda, kırlentlerde ve kilimde,  pencerelerin çerçeve renklerinde mavi rengi seçmek çok etkili bir fikirdir.

Evinize mavi bir dokunuş getirmek için bir aksesuar veya tasarım mobilyadan daha iyisi nedir? Mavi renkte boyalı küçük mobilya veya raf, evinizde yerlerini alacak ve evinizdeki en güzel efekt olacak!

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

2 thoughts on “Mavi Ev Dekorasyonu için 8 fikir”

  1. Mavi rengi çok seviyorum, ev dekorasyonum için mavi koltuk takımı aldım. Sizce başka nerde mavi rengi kullanayım, perdeleri de mavi yapsam alanı çok boğar mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close