Ev DekorasyonuGenel

indigo mavisi ev dekorasyonu fikirleriindigo, gökkuşağının yedi renginden biri, bunun yanı sıra,  geleneksel bir renk olarak kabul edilen bir renktir. Mavi ile mor arasındaki bir renk. indigo, renk tekerleği mavisine  yakın olan derin ve parlak bir rengin yanı sıra  lacivert varyantlarına da yakındır. Aşağıdaki indigo mavisi ev dekorasyonu 2020 fikirleri ile ev dekorunda nasıl kullanacağınıza bir göz atalım.

indigo mavisi ev dekorasyonu

indigo Mobilya

indigo mavisi ev dekorasyonu için mobilyalar hakkında ne söyleyebiliriz, süper ve şık görünüyor! İster döşeme veya sadece ahşap boyalı olsun, şaşırtıcıdır ve her zaman her alanda bir güzel açıklama yapabilir. zarif indigo kadife kanepeler, sandalyeler, şık indigo yan panoları ve aksesuarlar.  Eğer evinizde başka bir bildiri renk tonu yoksa, burada bir odak noktası olacak.

AYRICA BAKINIZ : Mavi Ev Dekorasyonu için 8 fikirindigo Vurgulu Duvarlar

indigo çok yoğun bir renge sahiptir, bu yüzden her yerde kullanılmaz, ancak her zaman en sevdiğiniz gölgenin aksanı indigo duvarını elde edebilirsiniz. Yatak odaları, oturma odaları, mutfaklar ve banyolar böyle bir renkten yararlanacak, beyaz, gri, nötr ve hoşunuza giden diğer mavi tonlarla mükemmel şekilde eşleşecek. indigo, denizden gelen bir esinti ve lüks olmak üzere her tarzda kullanılabilir.

AYRICA BAKINIZ : Mavi İle Sonbahar Dekorasyon Fikirleri

indigo Tekstil Ürünleri

indigo tekstiller, bu rengi evinizin dekoruna eklemek için bütçeye uygun ve hızlı bir fikir. indigo renkli yastıklar, yatak takımları, masa örtüleri ve masa aksesuarları, yatak örtüleri ve perdeler, alanınızı kolayca mavi alana dönüştürür ve evinizde şık bir değişiklik istediğinizde kendiniz de böyle şeyler yapabilirsiniz.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close