Banyo Dekorasyonu

10 Lüks Banyolar Ve Dekor FikirleriKüçük tozlu eski banyodan, kapısına kadar bu 10 lüks banyolar, banyonuzu yenilemeniz için size gerekli ilhamı verecektir.

İster kendi banyonuzu yenilemeniz için ilham arıyorsanız veya farklı banyo modeli stillerini görmekten keyif alırsanız, bu bölümdeki estetiği ile büyüleyen bir çok fikir bulacaksınız. Lüks küvetlerinden cam duşlara, antik döşemelere, çağdaş demirbaşlara, mozaik kiremitten yaldızlı aynalara, hepsi galerimizde bulunmaktadır.

10 Lüks Banyolar Ve Dekor Fikirleri

Bu banyo tasarımı enfes bir şekilde modern tüketicinin arzusunu yorumlamayan  dekor ürünleri sunuyor.Sürekli büyüyen modern bir vizyon ile dekorasyon ve son derece kaliteli değerleri arasındaki dengeyi koruyor. Bu eşsiz avize ile her banyo zenginleşir.Siyah ve dore renklerin güçlü etkisi bu banyoda lüks detaylar ile kendini bir kez daha kanıtlıyor.

Bu çarpıcı  banyo modeli ise küvet dolgulu avize, lazer kesim pencere panelleri ile lüks bir dekor oluşturuyor.Bu banyo lüks malzemeler ile göz çarpıyor. Duvarlar harika döşemeler ile kaplıdır, döşeme mermer ve oniks ve aplikler vintagedir.

AYRICA BKZ: Küçük Banyo Dekorasyonu ve İpuçları 2020

Bu banyo tasarımı, özel tasarım ve metalik ve mermer bir duş kabini ve makyaj malzemesine sahiptir. Zeminler ve duş özellikli fayanslar oldukça çarpıcı bir atmosfer yaratıyor .

Bu ana banyo, en sevdiğim lüks banyolardan biridir .Mermer kaplamalı, 1950’li yılların  koltuğu, 1950’lerin vazosu ile hayat buluyor.

Bu lüks banyo tasarımı ise, ana banyoda bir küvet üzerinde ışık fikstürüne sahiptir. Yan masa oldukça tarz bir etki oluşturuyor.Duvarlar mermerlerle kaplanmış banyo ile oldukça uyumlu görünüyor.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

2 thoughts on “10 Lüks Banyolar Ve Dekor Fikirleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close