Banyo Dekorasyonu

Banyo Köşesinde Küvet Tasarımları

Banyo köşesinde küvet tasarımları hem banyonuzu daha geniş gösterir hem de daha dekoratif görünür!Köşeler, evin herhangi bir odasında en az kullanılan boşluklardır. Ancak alan küçük ve her santim önemli olduğu zaman, biz köşeleri daha iyi kullanmaya başlıyoruz. Banyo köşesinde küvet tasarımları tüm problemlerinizi çözebilir ya da köşe  dolaplı banyo seti, odaya değerli bir saklama alanı ekleyebilir. Aynı şekilde köşe küvet modelleri de banyonuz için harika bir seçenek haline gelebilir.

Banyo Köşesinde Küvet Tasarımları

Bağımsız küvet  modelleri

Banyo dekorasyonu için temelde istenen düzen yapmak ise, herhangi bir bağımsız küvet köşeye konabilir. Bazı modellerin simetrik şekiller vardır, bu da özellikle dekorun geri kalanıyla aynı çizgiyi takip ediyorsa, köşelerde doğal görünmelerini sağlar.

Küveti bir köşeye yerleştirmek birkaç nedenden dolayı akıllı bir karar olabilir. Örneğin, bu yapılandırma banyodan tasarruf etmenize ve hatta bir duş veya ekstra bir yer açmak için size yardımcı olabilir.

Bir küveti bir banyo köşesinde kullanmak için birden fazla yol var. Hepsi odanın planına ve diğer armatürlerin ve mobilyaların yerlerine bağlı.

Küvet bir açıyla yerleştirmek, küvet duvar boyunca sığmazsa, iyi bir seçenek olabilir.Küçük bir banyo için olabilir. Saksıdan sarkan bir bitki için yeterli alan varsa banyonuz daha şık görünür. Zor kısım, banyo ortamına uyan bir bitki bulmak olacak .Bazı küvetler derin fakat küçüktür ve köşelere daha iyi otururlar. Küçük bir banyonuz varsa, bu tür bir küveti düşünün. Konforu bırakmadan yerden tasarruf etmenizi sağlar. Aslında, normal bir küvete göre daha iyi olabilir.

DAHA FAZLA: 10 Lüks Banyolar Ve Dekor Fikirleri

Oda harika bir manzaraya ve duvarlar boyunca bunun gibi bir köşe penceresine sahipse küveti köşeye yerleştirin. Bu, banyo geniş banyolar için de bir sorun değil, mükemmel bir görünüm sağlıyor.

Bu küvet var olan platform ve onun genel şekli göz önüne alındığında, köşede oturmak anlamına geliyor gibi görünüyor. Duvar nişleri ve borular bu köşede ihtiyaç duyduğunuz tüm işlevleri verir.

Zemindeki minik ışıkların bu bağımsız küveti güzel tamamladığı bir gerçek. Alçak asma  lambası köşede, küvetin üstünde oturuyor.

Bazı banyolar normalde küvete uyum sağlamak için çok küçüktür. Bununla birlikte köşeye konursa, bunun gibi küçük bir köşe olsa da, her şey değişir.

Küveti köşeye koyarak duvarlar boyunca bol miktarda boş alan oluşturursunuz ve bu banyonuzda daha fazla depo ve aksesuar için ek alan anlamına gelir.Kelimeler

1 thought on “Banyo Köşesinde Küvet Tasarımları”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close