Bahçe Dekorasyonu

Lastikten Yapılan Bahçe Mobilyaları

Eski Lastiklerden Yeni MobilyalarAilemiz ve dostlarımızla birlikte hoş sohbetler ederek vakit geçirdiğimiz bahçelerimizin daha güzel olması için elimizden geleni yaparız. Bu makalemizde araba lastiklerinden yapılan harika bahçe mobilyalarını sizlerle paylaşacağız. Geri dönüşümü sevenlerdenseniz ve bu tarz işlemleri yapmayı seviyorsanız, sizin için harika önerilerimiz olacak.

Lastikten Yapılan Bahçe Mobilyaları

Eskiyen araba lastiklerinizi atmak yerine bahçeniz için harika bahçe mobilyaları olarak dönüştürebilirsiniz. Bunun için birkaç malzeme size yeterli olacaktır. Bahçeniz için yapabileceğiniz lastikten bahçe mobilyası fikirlerimiz için makalemizi okumaya devam etmeye ne dersiniz?

İkramlarınız Bu Sehpalarda Daha Güzel.

İstediğiniz renklerde boyadığınız araba lastiklerinizin üzerine yine istediğiniz formda kestireceğiniz camı yerleştirerek harika bir sehpaya sahip olabilirsiniz. Misafirleriniz bu farklı sehpaya bayılacaktır.

Lastikten Sehpa
Lastikten Sehpa

Konforlu Bahçe Oturma Grubu Tasarlayın.

Lastikler ile oldukça konforlu bahçe oturma grupları tasarlayabilirsiniz. Çok az malzeme ile oldukça şık bahçe mobilyaları tasarlamanız mümkündür. Bu koltuklarda oturmak çok keyifli olsa gerek.

Keyifli Oturma Grupları
Keyifli Oturma Grupları

Bu Salıncaklar Daha Keyifli.

Farklı ve eğlenceli salıncak modellerine ne dersiniz. Lastiklerinizi istediğiniz gibi boyayıp, renklendirdikten sonra çelik halatlar yardımı ile salıncak haline getirebilirsiniz. Rahat minderler ile salıncaklarınızı destekleyebilirsiniz. Bu salıncaklar ile çocuklarınız daha çok eğlenecek.Lastikten Salıncaklar
Lastikten Salıncaklar

Çocuklarınız İçin Keyifli Oyuncaklar Tasarlayın.

Lastiklerden yapılabilecek keyifli fikirlerden birisi de oyuncaklardır. Bahçenize yerleştireceğiniz böyle bir oyuncak çocuklarınızın ve misafir çocuklarının gönlünü fethedecektir. Tek yapacağınız lastiği ikiye kesip, bir yarısını boyamak, üzerine ahşap plaka yerleştirip, tutmak için bir aparat yerleştirerek tamamlamış olursunuz. Sonra istediğiniz gibi süslemeye devam edebilirsiniz.

Çocuklar İçin Oyuncaklar
Çocuklar İçin Oyuncaklar

Keyifli Oturma Minderleri Tasarlayın.

Lastikleri boyamak istemezseniz hasır iplerden yardım alabilirsiniz. Hasır ipler ile kaplayacağınız lastiklerinizin üzerine yine ipler yardımıyla oturma alanı yapabilirsiniz. Daha sonra isteğinize göre minder yada yastıklar ile desteklerseniz oldukça keyifli ve konforlu oturma alanlarına sahip olursunuz. Bu alanları bahçede kullanabileceğiniz gibi odanızda da kullanmanız mümkün.

Lastikten Oturma Minderi
Lastikten Oturma Minderi

Keyifli Bir Puf Tasarlayın.

Hasır ipler ile kaplayarak harika bir puf tasarlayabilirsiniz. Lastikten pufunuzun üzerine yine kasır ipler ile kaplanmış bir kapak kapattıktan sonra ayaklarını takın. Pufunuz artık hazır. Bahçenizde oldukça şık duracaktır.

Keyifli Bir Puf
Keyifli Bir Puf

Fotoğraf galerimize göz atarak daha farklı modelleri de görebilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close