Mobilya Modelleri

Kullanışlı ve Şık : Aynalı Takı Dolapları 2020

Son dönemlerin öne çıkan birbirinden şık tasarımlarıyla dikkat çeken kullanışlı aynalı takı dolaplarıKadınların dekorasyonda olmazsa olmaz mobilyaları arasında takı dolabı modelleri yer alıyor. Bu dekoratif tasarımlar kullanışlı oldukları kadar, harika bir dekor olarak düşünülebilir. Genellikle yatak odasında kullanılan ve bu alana görsellik kazandıran dekoratif takı dolapları bir çok farklı renk ve model seçeneğiyle farklı tarzlara hitap ediyor. Yazımızda son dönemlerin öne çıkan birbirinden şık tasarımlarıyla dikkat çeken kullanışlı aynalı takı dolapları ve detaylarından bahsedeceğiz.

Son bir kaç yıldır popüler hale gelen takı dolapları, takı ve aksesuarların düzeni açısından oldukça kolaylık sağlayan mobilyalar. Şık ve zarif tasarımları sayesinde yatak odasına yeni bir hava ve hareket kazandırdıkları bir gerçek. Aynalı takı dolapları iç tasarım olarak genelde hep aynı kalıba sahiptir, tasarım açısından ise bolca seçeneğinin olduğunu belirtelim.

Kullanışlı ve Şık : Aynalı Takı Dolapları 2020

Takı dolapları son bir kaç yıldır oldukça ilgi görüyor, hem dekoratif hemde kullanışlı bir tasarıma sahipler. Bir çok farklı tarza hitap eden geniş bir ürün çeşidine sahip olması bu tasarımların popülerliğinde önemli bir etken.

Takı dolabı seçilirken yatak odasının büyüklüğü ve yerleşimi göz önünde bulundurulmalıdır. Tasarımı gereği ayaklı ve aynalı takı dolapları yatak odasında yer kaplayan mobilyalar. Dolayısı ile tarz olarak da yatak odası görünümünü etkileyebilecek öneme sahipler.

Ayaklı takı dolapları aynı zamanda yatak odasına dahil edilen bir boy aynası görevi görüyor. Boy aynası yatak odası kullanımında kadınların işini kolaylaştıran önemli bir gereç. Dolayısı ile hem takı ve aksesuarların düzeni, hemde aynası sayesinde pratiklik kazandırması bu tasarımlara olan ilginin başlıca sebepleri arasında diyebiliriz.Aynalı takı dolabı modelleri 2020

Yatak odası yeterli büyüklüğe sahipse ve bu tarz bir tasarımı rahatça sergileyebilir durumda ise boy aynalı takı dolapları tercih edilebilir. Hem görsel açıdan hemde kullanım açısından kolaylık sağlayacaktır.

Aynalı takı dolabı seçerken siyah çerçeveli aynaya sahip olan modeller seçmek daha doğru olabilir. Bu sayede aynadaki yansıma daha net ortaya çıkar, daha rahat şekilde görünüm sağlar.

Eğer yatak odası küçükse makyaj masasının üstünde kullanılabilir olan küçük çekmeceli takı dolapları tercih edilebilir. Bu küçük takı dolapları hem masaüstü yada dolap içinde rahatça saklanabilir. Bu sayede yer işgal etmez ve istenildiğinde kolayca kullanılabilir. Yatak odanızda belli bir düzen kurduysanız çekmeceli takı dolapları sizin için daha uygun modellerdir.

Dekoratif takı dolap çeşitleri nelerdir?

Boy aynalı yada çekmeceli küçük takı dolapları olarak ayırabiliriz. Boy aynalı takı dolapları yatak odasında yer kaplayan, görünüm olarak oldukça şık ve dekoratif mobilyalar. Ayrıca büyüklüğü sebebiyle yatak odasının görselini etkileyebilecek bir tasarımdır. Kapağındaki boy aynası sayesinde kullanım kolaylığı sağlarlar.

Çekmeceli takı dolapları ise daha küçük, makyaj masası üstü yada gardırop içinde saklanabilen dekoratif tasarımlardır. İç hacmi biraz küçüktür ancak takı ve aksesuar düzeni açısından büyük yarar sağlar.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

1 thought on “Kullanışlı ve Şık : Aynalı Takı Dolapları 2020”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close