Çocuk Odası DekorasyonuGenç Odası DekorasyonuMobilya Modelleri

Hayat Kurtaran RanzalarKalabalık bir aileye sahipseniz yada evinizin odaları küçükse kimin nerede yatacağı sorun haline gelebiliyor. Genellikle çocuk odası ve genç odasında kullanılan ranzalar, bu sorunu ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor. Üstelik artık çok şık ve kullanışlı ranza modelleri mevcut. Bazı modellerde alandan tasarruf ederken fazladan depolama alanına sahip olmanız da mümkün oluyor.

Yavrulu Ranza Modeli ile 3 Çocuklu Ailelere Pratik Bir Çözüm

Eğer 3 çocuklu bir aile iseniz ve bir odanız mevcutsa kendinizi daha fazla üzmeyin. Yavrulu ranza modelleri ile çocuklarınızın odasını pratik bir şekilde dekore edebilirsiniz. İkili ranzanın altından çıkan yavru yatak sayesinde üç kişilik yatak haline dönüşebilen bu modeller oldukça kullanışlıdır. Size uygun modeli seçtikten sonra çocuğunuzun odası için gerekli diğer alan ve eşyalara yer kalır. Oyun alanı, çalışma masası ve dolap için kalan alanı değerlendirebilirsiniz.

Depolama Alanı İsteyenlere Dolap İle Birleşik Ranza Modeli

Dolap, çekmece ve raf özellikleri ile ranzaları birleştiren modeller ile genç odalarınızı şık ve kullanışlı bir şekilde dekore edebilirsiniz. Kalan boş alan için çalışma masası koyabileceğiniz gibi, gençlerinize hobi alanı oluşturma imkanı sunabilirsiniz. Eminiz bunun için çok mutlu olacaklardır. Bu modeller küçük odalar için kullanışlı olabileceği gibi, geniş ve ferah bir odanız var ise şık bir şekilde dekore etmek içinde kullanabilirsiniz. Gösterişli ve kullanışlı bir genç odası olacaktır.Farklı Olmayı Sevenlere : Duvara Monte Edilen Modeller

Hayatın her anında farklı olmayı seven bir insansanız, evinizi dekore ederken de mutlaka her şey farklı olsun istiyor olmalısınız. Çocuklarınızın odası da haliyle farklı olmalı. Ancak yeterli büyüklükte bir eviniz yok ise size duvara monte ranza modellerini önerebiliriz. Hem kimsede olmayan bir tarz hem de çözüm odaklı bir seçenek olacaktır. Ayrıca bu modellere eklenebilecek çekmece ve raf özellikleri ile ekstra depolama alanına sahip olabilirsiniz.

Loft Stil Sevenlere: Ahşap Ranzalar

Bu ranza modelleri ile stilinizi ortaya koyarken kullanışlı ve şık bir ranzaya sahip olursunuz. Ahşap ranzalar, gençleriniz ve çocuklarınız için tercih edebileceğiniz bir seçenektir.

 

Hayat kurtaran ranza modellerine aşağıdaki galerimizden bakıp fikir sahibi olabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close