Ev Dekorasyonu

Aynalı Dolaplar İle Ferah Oda Dekorasyonları

Yaşam alanlarınızı daha ferah ve şık göstermek için aynalı dolaplar oldukça işlevsel bir seçenektir.

Yaşam alanlarınızda beklenmedik etkiler yaratmak ve bu alanları daha işlevsel hale getirmek için aynalı dolaplar kullanmayı düşünebilirsiniz. 80’lerin vazgeçilmez parçaları olan aynalı dolap modelleri şimdilerde tekrar öne çıkan dekorasyon trendleri arasında yer alıyor..

Yazımızın devamında yaşam alanlarınızda neden aynalı dolaplara yer vermeniz gerektiği ve bu parçaların mekanda yarattığı inanılmaz etkilerden bahsedeceğiz. Eviniz ister küçük ister büyük olsun, aynalı dolaplar ile odalarınızda daha ferah ve çekici bir atmosfer sizleri bekliyor..

Aynalı Dolaplar İle Ferah Oda Dekorasyonları

Aynaların dekorasyonda ki önemini ve işlevselliğini düşünürsek bu parçaların asla modasının geçmeyeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Her ne kadar aynalı dolaplar geçmiş dönemin popüler tasarımları olsalar da, günümüzde hala tercih edilebilir seçenekler arasında yer alıyor.

aynalı dolap modelleri 2018
aynalı dolap modelleri 2018

Evinizde aynalı bir dolaba yer açmanız için bir çok  neden var, bunlardan en önemlisi yaşam alanına kattığı ferahlık ve parlaklık. Özellikle küçük ev dekorasyonu söz konusu olduğunda aynaların sihirli etkisinden yararlanmamak mümkün değildir. Küçük bir alnı olduğundan daha büyük göstermek için mükemmel bir seçenektir.  Söz konusu boydan boya aynalı dolaplar olduğunda bu inanılmaz etki daha yoğun ve etkili şekilde hissedilebiliyor.

Genellikle yatak odasında görmeye alışık olduğumuz aynalı dolaplar, günümüzde çocuk odasından, antreye kadar bir çok farklı yaşam alanı için son derece işlevsel bir seçenektir.

aynalı dolap ile çocuk odası dekorasyonu 2018
aynalı dolap ile çocuk odası dekorasyonu 2018

Küçük yatak odaları, küçük banyolar yada küçük antreler için aynalı dolap modelleri son derece ideal bir seçim olacaktır. Özellikle aynaların boyu ne kadar büyürse, mekanın genişliği aynı şekilde artacaktır. Kısacası evinizi daha ferah ve daha geniş göstermek için aynalı dolaplar ihtiyacınız olan tasarımlardır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Kullanışlı ve Şık : Aynalı Takı Dolapları 2018

Aynaları sadece dolap kapaklarında kullanmak zorunda değilsiniz, biraz daha yaratıcı düşünüp evinizin kapılarında büyük aynalar kullanarak beklenmedik etkiler yaratabilmeniz mümkün olabilir. Antre, banyo ve mutfak gibi bölümlerin küçük olması sizin için büyük bir sorunsa bu alanlarda yer alan dolapların kapaklarına uygun boyutta aynalar dahil ederek daha geniş ve ferah bir atmosfer sağlayabilirsiniz.

modern aynalı kapı dekorasyonu 2018
modern aynalı kapı dekorasyonu 2018

Galerimizde size bu konuda ilham vereceğini düşündüğümüz birbirinden farklı ve çekici aynalı dolap dekorasyonları seçtik. Sizde örneklere göz atarak eviniz için uygulayabilirsiniz.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın

Bir önceki yazımız olan Ev Dekor Trendleri 2018 başlıklı makalemizde 2018, 2018 ev dekor trendleri ve 2018 ev dekorasyon trendleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close