Mutfak Dekorasyonu

Koyu Renk Mutfak Dekoru Fikirleri

Karamsar Koyu Renk Mutfak Dekorasyonu ile Harika ÖrneklerKaramsar dekorasyon son zamanlarda  trendler arasında: koyu duvarlar, siyah mobilyalar ve kontrastlı aksesuarlar her alanı incelikli hale getirebilir. Koyu renk mutfak dekoru fikirleri ile, bugün gerçekten birbirine benzeyen bir atmosfere sahip soğuk ve şık  mutfakları paylaşıyoruz. Karamsarlığın kasvetli olduğu anlamı burada geçerli olmadığını göreceksiniz.

karamsar bir mutfağın her tarzı olabilir, ana fikir renk şeması ve oluşturduğu atmosferdir. Karamsar mutfaklar için siyah ve koyu gri en popüler renklerdir. Bu dolapları çeşitli tasarımcılardan kolayca bulabilir veya mutfağınızı kendiniz de boyayabilirsiniz.Mutfak dekorasyonunda Endüstriyel stil taraftarları için çok sayıda siyah metal seçeneği var. Siyah metal, karo fayans, siyah taş veya mermer, siyah ahşap veya plastik paneller farklı görünür ve avantajlı şekilde karıştırılabilir ve eşleştirilebilir: Mutfaklarınızı güzel hale getirmek için dokularla oynayın. Bir başka düşünce, duvarları ve arka plakayı koyu renklerle boyamak ve daha sonra kontrast için açık renk ahşap dolapları kullanmaktır.Koyu Renk Mutfak Dekoru Fikirleri

DAHA FAZLA: İlham Veren 25 Siyah Beyaz Mutfak Dekorasyonu

Aksanları unutmayın çünkü bir stil ve atmosfer yaratacaklardır. Modern mutfaklar için dore rengi metal lambalar ve davlumbaz, minimalist bir koyu mutfak için damarlı bir mermer backsplash, canlı bir dokunuş için cesur sandalyeler. Örneğin, zıt bir mutfak adası yapma fikrini de seviyorum, tamamı siyah bir mutfağa sahipken beyaza çevirin ya da koyu gri mutfakta nötr renkli taş veya mermer kullanın.

  • Endüstriyel ve eski dokunuşlarla koyu gri mutfaklar çok büyüleyicidir.
  • Koyu gri ve beyaz retro tarz dekor, bakır dokunuşlarla anlam kazanır.
  • Rahat endüstriyel tümü siyah mutfak metal kaplı aksesuarlar ile daha şık görünür.
  • Doğal ahşap dokunuşlar ve granit tezgahlı siyah mutfak gerçekten harika görünür.
  • Beyaz mutfak adası ile tamamen siyah tasarım dolaplar oldukça uyumlu olabilir.

Şehvetli bir mutfağın stiliyle nasıl dekore edileceğini öğrenmek ve daha göz alıcı yapmak için aşağıdaki fikirlere bakın.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close