Faydalı Bilgiler

Kedi Tuvaletini Gizlemek İçin En Güzel 9 YolKedi tuvaleti evinizde etrafa kötü kokular yaydığı gibi düzensiz bir görünüm de oluşturabilir.Kedi tuvaletini gizlemek için bir çok alternatif yol var. Tuvaleti koyacak yer bulmak kedi sahipleri için genel bir rahatsızlıktır.Ancak bir kediniz varsa kapalı bir alanda kedi tuvalet kutusuna sahip olmanız gerekir. Her kedi sahibi, tuvalet kutusunu saklamanın en iyi yolunu bulmak için gelişmeleri takip eder. Kedinizin tuvalet kutusunu saklamayı hiç düşündünüz mü? Bu sıkıntıyı görünmez hale getirmek için bu 9 yolu inceleyin.

Kedi Tuvaletini Gizlemek İçin En Güzel Yollar

Buna anlık düzeltme deriz. Bu satın alabileceğiniz tezgah, tuvalet kutusu için bir boşluğa ve ayrıca çöp ihtiyacınıza göre ayrı bir bölmeye sahiptir. Arka tarafta havalandırmaya  yardımcı olmak için delikler bulunur ve artık kedi tuvaletinizin kutusu  görünür olmayan yerlerde.

Küçük bir dairede yaşamak birkaç soruna neden olur ve kedi tuvalet kutusunu koyacak yer bulmak bunlardan biridir. Bunun için yol yok ve orada saklanacak başka yer yok.   DIY dolap yan masasında tuvalet kutusu için özel bir saklanma yeri oluşturun. Kapılar kapalı olduğunda kimse yan masanın pisi tuvaletini sakladığını tahmin edemez.

Bu belki de tuvalet kutusunu gizlemenin en güzel yoludur. Anında tuvalet gizliliği için yer sağlar. Yan masanızın alt kısmına cırt bandı ile fırfırlı bir kumaş takın. Konuklar gittiğinde perdeleri rahatça çıkarabilirsiniz. Ve sıkıcı bir mobilya parçasını süslemişsiniz gibi görünür .Evde Kedi Tuvaleti İçin Yerler

Bu kapalı kutuyu yaratmak için DIY becerilerine ihtiyacınız var. İki şarap kasasını bir araya getirip, kedinin içinden rahatça geçebilmesi için yeterince geniş olan bir bölümünü kesin. Eğer gerçekten süslü olmasını istiyorsanız, üstteki kutu yerine oturacak şekilde bir menteşe takın. İsterseniz boyayıp üstüne şekiller çizin.

Ev bitkilerini sergilemek hemde kedi için uygun bir tuvalet yeri bulmak için harika bir yol.  Kedi tuvaletini büyük bir sahte ev bitkisi gibi gizleyin! Dekor ile eşleştirmek için Vazoyu boyayın.

İster bu gibi boş bir yükseltilmiş dolap kullanın ya da eski bir mutfak dolabına boyama yapın, tuvalet  kutusu ve kedi malzemeleri için bol yer açın. Artık kutulu tuvaleti de görmenize gerek yok!

Tuvalet kutusunu, daha küçük bir banyoya koymak mı istiyorsun? Lavabonun kabininde bir delik açın ve kutuyu içine koyun. Alınması kolay olduğu kadar kokuyu da hapsetmelidir. Eğer deliği böyle bir kesik yapabilirseniz dekoratif görünür.

IKEA  sen olmasan ne yapardık? Oraya gitmeyi düşünüyorsanız, düz beyaz dolaplarından birini alın ve yan tarafta bir delik açın ve ekstra koku kontrolü için bir kapak takın. Cidden, bunun bir kedi tuvalet kutusu olduğunu asla kimse tahmin edemez.

Kedi tuvaleti kutusunu saklamanız için bir şey satın almanız gerektiğini kim söyledi? Eğer el becerilerine sahipseniz, çıkarılabilir bir kapak ile kendiniz kurun ve aynı zamanda kolaylaştırılmış bir dolap veya tezgah yapın. Bu parlak mavi kutuyu gördükten sonra, kendiniz de yapmak isteyeceksiniz!

Kedi Tuvaletini Gizlemek İçin En Güzel 9 Yol – GaleriKelimeler

1 thought on “Kedi Tuvaletini Gizlemek İçin En Güzel 9 Yol”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close