Kendin Yap

Evcil Hayvan Odaları ve Örnek Fikirler

Evcil hayvanınızı sevebilirsiniz, ancak onlara kendi odalarını verecek kadar onları seviyor musunuz? Elbette, tüylü dostunuz aileniz gibidir, ancak bazı insanlar, tüm odalarını tüylü yoldaşlarına adar, yavrularına daha iyi yaşam  verme ye çalışırlar. Bugün evde köpek ve kedi besleyenler için evde evcil hayvan odaları örnekleri seçtik.

Ve bunlar sadece eski odalar değil. Bunlar, insanların çoğunun kıskanacağı kadar cazip bir şekilde tasarlanmış en üst düzeyde uyumaları için tasarlanmış evcil hayvan odalarıdır. Kendiniz ve evcil hayvanınız için son bir yıldır ortaya çıkan en havalı evde beslenen hayvanlar için yapılan odaları bir araya getirdik. Stüdyo daire büyüklüğündeki evlerden, kedi bahçelerine ve köpek duşlarına kadar  evde beslenen hayvan odası tasarım fikirleri.

Evde Evcil Hayvan Odaları

Tamamen özenle hazırlanan bir çamaşırhaneyi evcil hayvan odası ve dinlenme alanı haline dönüştürebilirsiniz. Özel bir köpek duşuyla tamamlanan bu nokta, çoğu insanın evinden daha güzel!

İyi tasarlanmış bir hayvana ayrılmış alan da insanlar için eğlenceli olabilir. Duvarlara monte edilmiş hamaklar, köprüler ve  oturma yeri olan direklerle dolu bir alan olabilir.. Bu evcil hayvan odalarında köpek yatakları, tenis topları kutuları ve köpek oyuncakları ile dolu alanlar oluşturulmuş.

evcil hayvan odaları 2018 2019
evcil hayvan odaları 2018 2019

İyi tasarlanmış bir hayvana ayrılmış alan da insanlar için eğlenceli olabilir. Duvarlara monte edilmiş hamaklar, köprüler ve  oturma yeri olan direklerle dolu bir alan olabilir.. Sahipleri,  Süper Mario Kardeşler video oyunu gibi görünmeleri için bu aksesuarları ve alanları modifiye etti;  kedilerinin oynamaları için harika alanlar.

Ayrıca Bakınız : Kedi Tuvaletini Gizlemek İçin En Güzel 9 Yol

Evde bir çamaşırhaneye sahip olmaktan daha iyi olan tek şey, evde beslenen hayvanlar için kullanılabilir olması.  Bir köpek yıkama alanına dönüştürebilirsiniz, mini duş ve gömme yatak ile tamamlanabilir..

Kedilerin dışarıda oynamasına izin verecek güvenli bir yol mu arıyorsunuz? Büyük ölçekli  tellerle çevrili bir alan yapılabilir.

Evcil Hayvan Odaları / Fikirler

Köpek odası da bir istisna değildir. Fonksiyonellik  ile tasarlanan  parlak duvarları, köpek esintili sanatını ve bir  kapısı olan köpek odası hayal edin, böylece köpeklerini sıkıştıracak şekilde hissettirmeden köpeklerini kilitli tuttular.

Geliştiricilerin ve tasarımcıların  olanaklar sayesinde bu tarz evcil hayvan odalarını nette görebiliyoruz.Zamanla oldukça popüler olduğu da ortaya çıktı. Köpek sadakatine sahip bir evcil hayvan sahibi evinde bu tarz alanlar yaratabilir.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın

Bir önceki yazımız olan Minyatür DIY Teraryum Modelleri 2018 başlıklı makalemizde diy, evde teraryum yapılışı ve Teraryum hakkında bilgiler verilmektedir.

Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close