Ev DekorasyonuModern

Ortaçağ Tarzında Modern DaireOrta Çağ moderni, 1950’lerde ve 1960’larda popülerliğe yükselen dekorasyon tarzını ifade eder. Çok sayıda doğal ahşap, basit çizgiler, çoğunlukla susturulmuş palet ve form-karşılama duygusu özellikleri ile karakterizedir. Modern, ilk önce 1920’lerde ortaya çıkan ve 1950’li ve 1960’lı yıllarda orta çağ dönemi modernine dönüştürüldüğü için oldukça popüler hale gelen belirli bir dekorasyon stilini ifade eder. Çağdaş, herhangi bir zamanda popüler dekorasyon stilini ifade eder. Orta çağ moderni şu an çok popüler olduğu için, sözler de eşanlamlı hale geldi ve bir arada kullanılmaya başlandı.  Ortaçağ’da yaşayan insanların kullandığı ihtişamlı ve göz alıcı dekorasyon stilini modernize ederek günümüzde kullanabilirsiniz. Ortaya çıkan stil oldukça başarılı ve çekicidir.

Ortaçağ Tarzında Modern Daire Dekorasyonu

Bu eşsiz dekorasyonun modernize edilmiş hali ve bir dairede nasıl kullanıldığında dair fotoğraflara göz atalım.

Rustik Merdiven ve Detayları

Merdivenlerde ve kenarlarında kullanılan rustik detaylar Ortaçağ tarzına modern dokunuşlar yapılarak tamamlanmış. Oldukça şık ve modern bir görünüme sahip.

a k

Rustik ve Taş Detayların Harmanı

Tavanda kullanılan rustik ve taş detaylar oldukça hoş bir doku görünümü vermiş. Balkon kenarında ve mutfak duvarlarında kullanılan taş duvarlar Ortaçağın ihtişamını sunarken, modern hava korunmuş.

Göz Alıcı Yatak Odası

Tavan, duvarlar ve ışığı ile şatoları andıran bir yatak odası dekorasyonu, tam anlamıyla eski zamanın içinden geçen ve günümüze gelen harika bir stil.Modern Şömine

Eski şato ve kalelerde kullanılan şömineleri bu stilde modernize edilmiş hali ile görüyoruz. Fazla yer kaplamayan ve oldukça sade bu şömine oldukça modern görünüyor.

Taş Duvarları ve Aksesuarları ile Tam Bir Orta Çağ Moderni

Sade dolapları rustik masa ile harmanlayan bu örnekte duvarlar ve kullanılan aksesuarlar Orta çağ havasını katan öğeler olmuş.


Büyük ve Ferah Oturma Odası

İçinde kaybolduğunuzu hissettiğiniz bir oturma odasına ne dersiniz? Taş duvarlar ve tavan detayı ile oldukça ilgi çekici.

Orta Çağ modern stilde düzenlenmiş diğer odalar için fotoğraf galerimize göz atabilirsiniz. Bu güzel stilin hobi odası, balkon ve bahçede nasıl olabileceğini görebilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close