Duvar Dekorasyonu

Eviniz için Harika Duvar Dekorasyonu 2020 FikirleriEvin duvarları bize tuvaller, tablolar, fotoğraflar, desenler, fayanslar ve doğal taşlar,  aynalar, ve hatta duvar kağıdı ekleyebileceğimiz dekoratif alanlar sunuyor.

Evimizin iç mekan tasarımını kişiselleştirmek için harika duvar dekorasyonu 2020 tasarımlarını yapabiliriz.

Size duvarlarınızın dekorasyonunu seçme konusunda ilham vermek için tasarımcıların sunduğu bu güzel duvar dekorasyon fikirlerini sunduk.

Eviniz için Harika  Duvar Dekorasyonu 2020 Fikirleri

Duvar Kağıdı

Koridorlarda ve evinizin girişinde tasarımı vurgulamak için orijinal desenli duvar kağıdı seçin. Odanın renklerini ortaya çıkarması gereken ışığı nasıl ekleyeceğimizi biliyorsanız, duvarlara duvar kağıdı oluşturmanın ne kadar güzel olduğunu görebilirsiniz.

ev duvar dekorasyonları 2020
ev duvar dekorasyonları 2020

Taş fayanslar

Duvar kiremiti duvar dekorasyonunda çok popülerdir çünkü bu tekniğin pek çok avantajı vardır: zerafet, dayanıklılık, temizleme kolaylığı ve her türlü aydınlatmaya kolay uyum.

ev duvar dekorasyonları 2020 taş fayanslar
ev duvar dekorasyonları 2020 taş fayanslar

Ahşap

Ahşap kullanılarak yapılan duvar dekorasyonu her zaman çok klasik ve rustik olarak kabul edilmiştir. Günümüzde, bu teknik tekrar moda oluyor, özellikle endüstriyel olarak işlenmiş ahşap duvarlarda kullanan yeni uygulamalar Ahşap bir evin tasarımına çok fazla sıcaklık katıyor.

ahşap duvar dekorasyonu 2020
ahşap duvar dekorasyonu 2020

DAHA FAZLA:  Taş ve tuğla duvarlar ile dekorasyonlar 2020

Doğal taş

Duvar dekorasyonunda doğal taş  günümüzde çok popülerdir.Doğal taşlı duvarlar evinize Rustik bir dokunuş getirerek modern bir ortama zıtlık  taşıdığı için iç ve dış dekorasyonun orijinalliğini ve lüksünü arttırır. Klasik tarzdaki bir ortamda da kullanılabilir.

doğal taş 2020 duvar dekorasyonu
doğal taş 2020 duvar dekorasyonu

Duvar resimleri

Bu teknik en yaygın olanlardan olsa bile birçok insan düşündüğü gibi  ucuz değildir! Her zaman yeni kalır bbunun için  genellikle pahalıdır en kaliteli boya kutularına yatırım yapmakta tereddüt etmeyin.duvar resimleri ile dekorasyonlar 2020
duvar resimleri ile dekorasyonlar 2020

Ayrıca Bakınız: Rengarenk Film Afişleri İle Hareketli Duvarlar

Duvar Işıkları

Etkileyici ve muhteşem bir dekorasyon oluşturmak için evinizin duvarlarına tasarım ışıkları takın. çeşitli özel mağazalarda rustik veya modern armatürleri bulmak oldukça kolay olduğu için, evinizin stili ile iyi uyum sağlayacak lambaları seçin.

duvar ışıkları ile ev dekorasyonu
duvar ışıkları ile ev dekorasyonu

Yapışkanlı fayanslar

Bu teknik mutfaklarda ve banyolarda çok yaygındır. Bu yapışkan fayanslar ile modaya uygun bir tasarım yaratmak için renkli kompozisyonlar yapmaktan çekinmeyin.

yapışkanlı fayanslar ile duvar dekorasyonu 2020
yapışkanlı fayanslar ile duvar dekorasyonu 2020

Fotoğraflar veya çerçeveli resimler

Fotoğraflar veya çerçeveli resimler, koridorlarda, evin girişinde, oturma odasında ve hatta home ofislerde kullanılabilir. Bununla birlikte, evin içinde  uyum sağlamak için resim çerçeveleri veya aile fotoğrafları için aynı renkleri kullanmak daha ilginçtir.

çerçeveli resimler ile duvar dekorasyonları 2020
çerçeveli resimler ile duvar dekorasyonları 2020

Evinize daha fazla zerafet vermek ve güzel duvarlarınızı tamamlamak için yapabileceğiniz harika duvar dekorasyonu fikirlerini keşfedin.Kelimeler

1 thought on “Eviniz için Harika Duvar Dekorasyonu 2020 Fikirleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close