Aksesuar

Ev Dekorasyonunuzu Koltuk Şalı ile TamamlayınKoltuklarımız özellikle salon dekorasyonumuzda vazgeçilmez parçalardır. Hepimiz evimizin bize özel, kullanışlı ve ilgi çekici olmasını isteriz. Bu yüzden evimizi dekore ederken en güzelini yapmaya çalışırız. Evinizin dekorasyon stili nasıl olursa olsun, vazgeçilmez bazı dokunuşlar vardır ki, tamamlayıcı ve bütünleştirici detaylar diyebiliriz bunlara.

Koltuk şalları da, yaşam alanınızı daha sıcak, konforlu bir havaya büründürerek bu dokunuşu sağlar. Tarzınıza uygun olarak seçeceğiniz koltuk şalı ile hem koltuğunuzu kirlenmekten korursunuz, hem de oturduğunuz zaman sıcacık koltuğunuzun tadını çıkarabilirsiniz. Koltuk şalınızı seçerken ne istediğinizi dikkate almalısınız.

Dekoratif koltuk şalı
Dekoratif koltuk şalı

Sıcak bir koltuk mu? Yoksa şık bir dokunuş mu?

Aradığınız dokunuş hangisi ise ona göre bir seçim yapmalısınız. Koltuk şalı denince aklınıza oturduğunuzda sizi sıcacık saracak bir koltuk mu geliyor, yoksa dekorasyon stilinizi tamamlayacak şık bir dokunuş mu? Önemli olan dekorasyonu tamamlarken sizin ve ailenizin konforlu ve huzurlu olmasını sağlamaktır.

Bambu Pamuk Koltuk Şalı
Bambu Pamuk Koltuk Şalı

İhtiyacınıza Yönelik Seçimler Yapın.

Koltuk şallarında kumaşın türü ve rengine göre geniş bir seçenek imkanı vardır. Yünlü, antialerjik, kaşmir, polyester, polar, keten gibi birçok kumaş seçeneği mevcuttur. Bu kumaşlardan hangisini seçeceğinize karar verdikten sonra modellere göz atabilirsiniz.Sıcak ve antialerjik olsun isterseniz yünlü kumaş tercih edebilirsiniz. Yumuşak ve hafif olsun isterseniz kaşmir seçebilirsiniz. Kaşmir sağlam yapısı sayesinde uzun ömürlü olacaktır. Evcil hayvanları olanlar için ise sık yıkamaya dayanıklı olan polyester ve polar koltuk şallarını önerebiliriz.

Püsküllü Pamuk Koltuk Şalı
Püsküllü Pamuk Koltuk Şalı

Koltuk Şalı Ev Dekorasyonunda Nasıl Kullanılır?

Seçeceğiniz koltuk şalı, sade yada sıkıcı bir ortamı canlandırabilir. Dekorasyon stilinize uygun kumaş ve renk tonları odanıza hareket katmanıza yardımcı olur. Geniş bir renk seçeneği mevcuttur. Mevsime uygun modeller seçerek yaşanan zamana uygun bir stil yakalayabilirsiniz. Tercih ettiğiniz koltuk şalını, uyumlu tonlarda yastıklarla kombinleyebileceğiniz gibi, zıt tonları da seçebilirsiniz. Bu tamamen evinizin stiline bağlıdır.

Galerimize eklediğimiz şal modellerine bakarak evinizin tarzına uygun koltuk şalı modelini seçebilir, ilham alabilirsiniz. Desenli, düz renkli, ekoseli, damalı, çizgili, püsküllü koltuk şalı modellerinden size hitap edeni alarak ev dekorasyonunuzda tamamlayıcı unsur olarak kullanabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close