Alışveriş

Etsy’deki 7 İç Mekan Butiği: Orta Yüzyıl Modern SürümüÇevrimiçi pazar yeri Etsy, dünyanın en iyi bağımsız yapımcılarından, tasarımcılarından ve butiklerinden bazılarına ev sahipliği yapmaktadır. Benzersiz antikaları ve mobilyaları bulmayı çok daha keyifli hale getirdiler ve bazı durumlarda her şey tek bir yerde bulunabildiği için daha da kolaylaştı. Beni yanlış anlamayın, iyi bir pazarı seviyoruz, ancak iç mekan alışverişini iyi yapmak için mağazadan mağazaya aylaklık etmek için çok fazla zamana ihtiyacınız var.

Etsy, yaratıcıların mağazalarına kattığı karakter ve yaratıcılıkla tanınır. Ebay’den farklı olarak, alışveriş yapanlara daha özel bir deneyim sunmak ve aynı zamanda aradığınız şeye bağlı olarak sizi yeni ve bazen çılgın bir şeyle tanıştırmak için tasarlandı.

Yüzyıl ortası modern mobilyalar için en iyi Etsy butikleri

Bugünlük, orta yüzyıl modern tasarımına odaklanacağız ve size Etsy’deki en iyi orta yüzyıl modern butiklerini sunmak için favorilerimizi taradık. Aradığınız ister klasik bir orta yüzyıl modern lambası olsun, ister son rötuşları ekleyecek benzersiz bir dekor olsun, derlenmiş Etsy en çok satanlar ve butikler listemiz size yol gösterecektir.

Yüzyıl ortası modern mobilyalar için en iyi Etsy butikleri
Yüzyıl ortası modern mobilyalar için en iyi Etsy butikleri

1) Konk Furniture

Son birkaç yılda Konk, el yapımı mobilya dünyasında adını duyurdu. Bristol merkezli mobilya şirketi, cadde markalarından satın alırken sıklıkla kaybolabilecek el yapımı iç mekanlara modern yaklaşımın olağanüstü bir örneğidir. Yemek masaları, sandalyeler, şifonyerler ve yatak çerçevelerinden oluşan benzersiz koleksiyonlarıyla ortalığı kasıp kavurdukları Londra Tasarım Fuarı da dahil olmak üzere tasarımlarını dünya çapında sergilediler. Etsy mağazası, en sevdiğiniz parçaların stokta kalmaması veya artık orada olmamasından korkmadan geri dönebileceğiniz bir mağazadır; her parça özel olarak üretilir ve bazı durumlarda hemen gönderilmeye hazırdır.

1) Konk Furniture
1) Konk Furniture

2) K&G Curated Space

Garantili satın almayı ne kadar sevsek de K&G Curated Space, klasik bir antika mağazasında sevdiğimiz her şeye sahiptir. Koleksiyonları her hafta değişiyor ve evinizdeki her odayı canlandıracak en muhteşem orta yüzyıl modern vintage parçalarını içeriyor. Seramik, cam veya bambudan yapılmış dekoratif parçalarının arasında ürün yelpazesi genellikle benzersiz sandalyeler, masif ahşap sehpalar, modüler mobilyalar ve çok daha fazlasını içerir. Her hafta uğrayabileceğiniz ve sunulan tekliflere şaşırabileceğiniz bir mağaza; ve eğer sevdiğiniz bir şey varsa o zaman hızlı davrandığınızdan emin olun.

2) K&G Curated Space
2) K&G Curated Space

3) InscapesDesign

Etsy’nin en iyi özelliklerinden biri, dünyanın birçok yerinden zanaatkarları ve yaratıcıları keşfedebilmenizdir. Evinize daha yakın olan ancak Hindistan’da atölyeleri bulunan InscapesDesign gibi bir marka bulduğunuzda, her bir parçanın arkasındaki zanaat daha da ilginç hale gelir. Koleksiyonları, evinize kusursuz bir şekilde modern ve çağdaş bir estetik katacak zamansız zanaatkar aydınlatmayı içeriyor. Özel tasarımları, orta yüzyılın modern tasarımının en iyilerini kapsıyor ve özellikle bir zamanlar MCM evlerinin bayıldığı Sputnik aydınlatmasını yeniden yaratmada başarılılar.3) InscapesDesign
3) InscapesDesign

4) Ivycottage Furniture

Yüzyıl ortası modern tasarımı, vintage’ı, yeniyi ve yenilenmiş olanı davet ediyor. Ivycottage, özenle seçilmiş yenilenmiş parça yelpazesinde her zaman istediğiniz G Plan büfeleri ve vintage şifonyerleri bulmayı çok daha kolay hale getirdi. Galler’de yerleşik olan sanatçının işçiliğe olan ilgisi her parçada kendini gösteriyor; Hatta koleksiyondaki her bir parçanın, 1960-70’lerde ilk yaratıldıklarında aynı şekilde dayanmalarının onlarca yıl sürmesinin kendileri için ne kadar önemli olduğunu belirtiyorlar. Hafif darbelere ve renk farklılıklarına sahip, hikaye anlatan mobilyalar arıyorsanız Ivycottage kesinlikle favorileriniz arasına eklenecek bir mobilya olacaktır.

4) Ivycottage Furniture
4) Ivycottage Furniture

5) Merhaba Retro Tasarım

Beni “retro”ya aldılar. Ne zaman otantik orta yüzyıl modern tasarımı bulmak için uğraşsak, retro donanımlara ve klasik firkete ayaklara sahip her şeyi ararız. Hello Retro Design, eğlenceli bir dizi otantik G Plan orta yüzyıl modern esintili ünitelere sahiptir ve daha da iyisi, bunları sipariş ettiğinizde çelik saç tokası bacaklarını tarzınıza ve renk düzeninize uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Parçaların tamamı el yapımıdır, çarpıcı parlak renklere sahiptir ve sorumlu bir şekilde tedarik edilen kontrplaktan yapılmıştır. İç mekanların vahşi tarafına daha fazla yönelen mobilyalara yatırım yapmak isteyen herkes için bir kazanç.

5) Merhaba Retro Tasarım
5) Merhaba Retro Tasarım

6) KATHEDRAE

Barselona merkezli tasarımcılar CATHERDREA, Charlotte Perriand ve Pierre Jeanneret gibi orta yüzyıl tasarımcılarından ilham aldı ve her tarzdaki eve kolayca sığabilecek en güzel zanaatkar sandalyeleri yarattı. Bununla birlikte, kullandıkları geometrik stil ve doğal malzemeler, biraz daha orta yüzyıl modern veya Japon estetiğini akla getiriyor. (Ya da Mid-Japandi olarak tanımladığımız şey.) Eğer orijinal parçalar bütçenizin üstünde ve ötesinde ise, CATHERDREA harika bir alternatif sunarken aynı zamanda tasarım kalitesi yüksek mobilyalardan beklediğiniz yüksek kaliteyi de koruyor. son.

6) KATHEDRAE
6) KATHEDRAE

7) Elizabeth Dot Design

Son olarak, tasarımlarıyla eğlenceli ve bunları nasıl kullanmak isteyebileceğiniz konusunda son derece çok yönlü olan, yüzyıl ortası modern esintili, çarpıcı, sipariş üzerine yapılmış çarpıcı dolaplar koleksiyonu için Elizabeth Dot Design’ı seçtik. Bu seride çoğunlukla vinil dolap, depolama ünitesi veya içecek dolabı olarak kullanılabilen renkli büfeler bulunur; ne görüyorsanız ona uyuyor. Tüm ileri görüşlü sanatçılar gibi, Elizabeth de renk ve işlevsel tasarım kullanarak mobilyaları cesur, iddialı parçalara dönüştürme becerisine sahip.

7) Elizabeth Dot Design
7) Elizabeth Dot Design


Kelimeler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close