Ev Dekorasyonu

Her Ev İçin 12 Çarpıcı Orta Yüzyıl Modern İç Mekan Bitkisiİç mekan bitkilerinin trendi uzun süredir yükselişte. Dış mekanı içeriye taşımanın popülaritesi, yüzyıl ortası modernizminin önemli bir tasarım ilkesiydi. Tasarımcılar ve mimarlar dışarısı ile iç mekan arasındaki çizgileri bulanıklaştırmak için akın etti ve bu hiç de şaşırtıcı değil. İç mekan bitkileri uzun bir günün ardından rahatlamak ve sakinleşmek için ideal çözümdür.

Yüzyıl ortasının en iyi modern iç mekan bitkileri

Bugün iç mekan bitkileri sağlığımızı destekleyerek üretkenlik hilesi olma ünvanını üstlendi. Boş alan ve dekor arasındaki dengeyi bozan oturma odalarımızı, mutfaklarımızı ve banyolarımızı ele geçiriyorlar. Ve dürüst olmak gerekirse, biz onu seviyoruz. Bir evin içinde çarpıcı bir özellik oldukları kadar aynı zamanda bir sağlıklı yaşam arkadaşıdırlar.

burası iç mekan bitkilerinin bulunduğu bir orta yüzyıl İskandinav evi
burası iç mekan bitkilerinin bulunduğu bir orta yüzyıl İskandinav evi

Eviniz için iç mekan bitkileri nereden alınır?

İç mekan bitkilerinin yükselişi uzun süre bizimle kalacak ve bu nedenle satın alabileceğiniz iç mekan bitki türlerinin çeşitliliği daha fazla. Artık Meksika’yı, güzel örgülü Meksika para ağacı olan Pachira Aquatica’nın nadir bir türüyle karşınıza getirebilirsiniz. Veya çeşitliliği Batı Afrika, Güney Afrika ve Madagaskar’a yayılabilen 70 farklı Sansevieria türüne kadar uzanan, Kayınvalide Dili olarak bilinen Afrika. Bunları satın alma yönteminiz de değişti, bitkiler aylık abonelikte mi? Eminim.

İster bir odanın veya koridorun boş bir köşesini aydınlatmak, ister kendinize ait bir şehir ormanı yaratmak için bitkiler arıyor olun, mutlaka satın almanız gereken ve favori mağazalarımızın tohumlarını ektik.Eviniz için iç mekan bitkileri nereden alınır?
Eviniz için iç mekan bitkileri nereden alınır?

Çiçek Kutusu

Bitkiler için Tinder’ı hayal edin. Yıl 2021, nasıl olmaz? Biz buna biraz takıntılıyız ve pratikte, satın almak istediğiniz belirli kriterleriniz olduğunda bu çok mantıklı geliyor. Ev için etkileyici bitki çeşitleri, seramikler ve çok daha fazlası arasında Bloombox, kendi yeşil vahalarını inşa edenler için bunu daha da keyifli hale getiren bitki abonelikleri sunuyor!

Kök

Egzotik bitkileri makul bir fiyata elde etmeyi kolaylaştırmak için kurulmuş bir ev bitkisi mağazası. Bitkilerin hızla tükendiği, çok sevilen bir mağaza, belki de bir tane aldığında beş tane daha alıyor olacağın için… ah. Sondaki bitkileri bir kitaplığa dünyevi bir baskı olarak veya sadece banyo tavanından asılı olarak seviyoruz.

Patch Plants

İhtiyacınız olduğunda bitki doktoru nerede? Patch Plants sadece iç ve dış mekan bitkilerinden oluşan muhteşem bir seçkiye sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda doğru bitkinin seçilmesinden budamasına kadar her şeyin anlatıldığı eksiksiz bir çevrimiçi bitki kursuna da sahip. Eğer bu hala işe yaramazsa, ellerinde bir bitki doktoru var.

Yaprak Kıskançlığı

Özenle seçilmiş iç mekan bitkilerinden oluşan etli bir koleksiyon. Leaf Envy doğaya aşık oldu ve şehir ormanını her evde mümkün kılmak istiyor – öldürülmesi zor bitkiler arayan yeni başlayan bitki sahiplerinden, güvenli tarafta bitkiler arayan ve evcil hayvan olan evcil hayvan sahiplerine kadar. arkadaşça.

Sakallar ve Papatyalar

Buna Bitki Ebeveynliği diyorlar çünkü bu gerçekten ödüllendirici. Sakallar ve Papatyalar, eviniz için seçebileceğiniz geniş bir bitki koleksiyonuna sahiptir; özellikle odayı aydınlatan ve havayı toksinlerden temizleyen hava arındırıcı bitkiler.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close