AlışverişMobilya Modelleri

Çağdaş Evler İçin Mondi 2020 Koltuk Takımları

Mondi 2019 2020 Koltuk TakımlarıModern, minimal ve chester Mondi 2020 koltuk takımları her tarza hitap ediyor. Pastel renklerde, sezonun trend renkleri ve koyu renklerde bir çok alternatifte sunuyor. Kadife ve nubuk kumaş seçenekleri, çektirme düğmeleri ve makrome dikişleri ile 2020 Mondi koltuk takımları modern dekorasyonunuza yepyeni bir stil katıyor. Yatak olabilme özelliğiyle ön plana çıkan koltuklar, sırt kısmında komple sünger uygulaması ve çoklu kırlentleri ile rahatlığı da ön planda tutuyor. Ayrıca yüksek ayakları sayesinde kolay temizlik imkanı veriyor.

Mondi 2020 Koltuk Takımları

Geleceğin en güzel koltuk takımları ve oturma grupları 2020 Mondi koltuk takımlarında birleşiyor. Metal ayaklar, parlak yüzeyler, şık, vurgulu, fark yaratan tasarımlar Mondi evlerine giriyor. Lüks ve gösterişli tasarımları sevenler de Mondi mobilya mağazasından harika tasarımları satın alabilirler. En sofistike koltuk takımı tasarımları 2020 ‘da yeni karakteriyle şehirli, modern evlere girmek için hazırlanıyor.Bir koltuğun tarzını değiştirmenin en kolay yolu kumaşlar ve ayaklar. Bu yıl yeni sezonda konforlu koltuklar; kadife, şönil, nubuk gibi güçlü dokularla Mondi ‘de buluşuyor.  Aynı şekilde, ahşap ve metal ayaklı tasarımlar da altın sarısı ve siyah dokunuşlarla daha da şık oluyor. Yeni 2020 Mondi koltuk takımı koleksiyonu’nu iddialı yapan en önemli stil doğal, kaliteli, şık ve uzun ömürlü malzemeler içermesi. Koyu renk doğal ahşap, ceviz kaplama, mermer, pirinç, altın sarısı metal, deri görünümlü nubuk ve kadife detayları seviyorsanız, 2020 Mondi Koltuk takımları tercih edebilirsiniz.  Doğayı çağrıştıran renkler ve desenlere de koltuk kumaşlarında ve minderlerde yer verilmiş.

Çağdaş Evler İçin Mondi 2020 Koltuk Takımları

Yaşam alanını daha güzel ve fonksiyonel kullanma imkanı veren ve ihtiyaca göre yerleştirme imkanı sunan  Mondi koltuk modellerini aşağıdaki galerimizde daha yakından inceleyebilirsiniz.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close