AlışverişYemek Odası Dekorasyonu

Pierre Cardin Yemek Takımı Modelleri 2020Pierre Cardin’in kalitesi, şıklığı ve zarafeti Pierre Cardin Yemek Takımı Modelleri 2020 ile bir kez daha gözler önüne seriliyor. Porselen yemek takımları 2020 yılında ışıl ışıl ve sade tasarımları ile kadınların kalbini daha ilk bakışta çeliyor. Pierre Cardin yemek takımı koleksiyonu içerisinde ;12 adet Servis Tabağı,12 adet Çukur Yemek Tabağı,12 adet Pasta Tabağı,12 adet Komposto Kasesi,1 adet Büyük Kayık Tabak, 2 adet Küçük Kayık Tabak,1 adet Salata Kasesi, 2+2 adet Tuzluk ve Biberlik, 1+1 adet Sosluk ve Tabağı,6+6 adet Kahve Fincanı ve Tabağı, 6+6 adet Çay Fincanı ve Tabağı,1+1 adet Kürdanlık ve Kapağı, 1+1 adet Çorba Tenceresi ve Kapağı yer alıyor.

Birbirinden şık yemek takımları kalitesiyle yemek masasını göz alıcı kılan dekorasyon özellikleri getiriyor. Bu yemek takımları hem online alışveriş sitesinde hemde Taç mağazaları ve Linens mağazalarında satışa sunuluyor.

Bunları da kaçırmayın: En Beğenilen 2020 Pierre Cardin Halı Modelleri

Her sezon ilk yenilenen yemek takımı modelleri 2020 yılında beyaz ve dore renkleri ile modern sofralar oluşturmanıza imkan veriyor. Porselen yemek takımlarında iddialı sadeliği sunan Pierre Cardin, ikonik eski koleksiyonlarını da satışa sunmaya devam ediyor.Modern ve klasik yemek takımları arasında yer alan kare ve yuvarlak tabaklı yeni tasarımı en ince ayrıntısına kadar düşülmüş tasarımlarıyla yeni koleksiyonun başında geliyor. Yemek odanızın stilini tamamlamak için sizde bu yemek takımı ile evinize ışıltı katın.

Pierre Cardin yemek takımı modelleri 2020
Pierre Cardin yemek takımı modelleri 2020

Kadınlar için mutfağı ve aksesuarlarının şıklığı olmazsa olmaz detaylardan! Evinizin yemek takımlarını değiştirmeyi düşünüyorsanız sizde hem kaliteden hemde şıklıktan ödün vermeyen Pierre Cardin’in zarif dokunuşlarının olduğu bu koleksiyonu en çok seveceğinizden eminiz!
Pierre Cardin 2020 yemek takımı modellerinin en çok tercih edilme sebebi şıklığı, sadeliği ve zerafeti bir arada sunması. İşte birbirinden güzel koleksiyon ayrıntıları galerimizde…

Pierre Cardin Yemek Takımı Modelleri 2020

 Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close