AksesuarAlışverişEv Dekorasyonu

Dekorasyonunuzu Aksesuarlar İle Güçlendirin

İkea Aksesuar Modelleri İle Farkı YakalayınEv dekorasyonu yaparken aksesuarların gücünü gözardı etmemek gerekir. Aksesuarlar ile eşyalarınızın görünümünü daha çekici hale getirebilirsiniz. Onları kullanarak oluşturacağınız hava, evinizin daha pozitif ve uyumlu görünmesini sağlayabilirsiniz. Daha estetik ve konforlu bir ortam oluşturmak için kullanabileceğiniz aksesuar seçeneklerini ikea yorumuyla sizin için derledik.

Yastık ve Minderler İle Uyumsuzluğun Dengesini Kurun.

Odalarınızı dekore ederken biraz cesaret size daha uyumlu ve gösterişli bir dekorasyona sahip olmanız için yardım edebilir. Alışılagelmiş uyum kurallarının dışına çıkarak, uyumsuzluğun içinde yakalayacağınız ahenk ile daha zengin, daha renkli ve ayrıntılarla bezenmiş bir odanız olabilir. Yastıklarınızı seçerken uygun renklerde ancak farklı desenler seçerek bu dengeyi kurabilirsiniz.

Üstelik yastık kılıflarınızı ara sıra değiştirerek, odanızı her daim daha taze tutabilirsiniz. Basit ama kolay değişimler size de bir nefeslik mola gibi gelecektir.

Yastıklar ile hareket katın
Yastıklar ile hareket katın

Aksesuarlarınızı Kontrast Renklerden Seçin.

Her zaman birbirine tam uyumlu tonları kullanmak sizi boğabilir. Değişiklik yapmak için mobilyalarınızda ve aksesuarlarınızda kontrast renklere yer verin. Dekorasyonunuzun nasıl yükseleceğini şaşırarak göreceksiniz.

Aksesuarlar İle Eşyalarınızı Dengeleyin.

Aksesuarlar ile sihirli dokunuşlar yapabilirsiniz. Önemli olan dengeyi iyi ayarlamaktır. Örnekteki gibi ince kenarlı çerçeveleri, uzun, ince bir abajur ile bütünleyerek, büfenin ağırlığını daha dengeli hale getirebilirsiniz. Aksesuarlar sadece öylesine yerleştirilmiş objeler olmaktan öte dengeleyici unsur olarak kullanılmalıdır.Aksesuarlar İle Eşyalarınızı Dengeleyin.
Aksesuarlar İle Eşyalarınızı Dengeleyin.

Mumları Unutmayın.

Kokulu, kokusuz her çeşit mum, onları seven insanlar için vazgeçilmezdir. Duyularınızı harekete geçirecek kokulara sahip mumları onlara uyumlu aksesuarlar ile kombinleyerek, dekorasyonunuzda kullanabilirsiniz. Rahat ve sıcak bir ortam oluşturarak, o aradığınız sakin ortamı yaratabilirsiniz.

Mumları sadece dekorasyonda değil sofralarınızda da kullanarak harika soflara kurabilirsiniz. Küçük düzenlemeler yaparak büyük ve insanı şımartan bir ortam oluşturabilirsiniz. Sofra takımı ve örtülerinizle uyumlu mumları seçerek işe başlayabilirsiniz.

Kokulu mumlar ile ahengi yakalayın
Kokulu mumlar ile ahengi yakalayın

Yatak Odasında Işık ve Gölge Oyunu.

Yatak odasını dekore ederken daha doğal aksesuarlar kullanabilirisinz. Mükemmel bir uyum yakalamak için farklı dokulara sahip aksesuarlar seçebilirsiniz. Bambu, hasır objeler ile canlı çiçekler güzel tercihler olabilir. Ayrıca komodinlerinize yerleştireceğiniz vazo ve yapma çiçeklerde odanızın havasını değiştirmenize yardımcı olacaktır.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close