Mutfak Dekorasyonu

En son modern 2020 mutfak lavaboları ve musluklarıBakır ve paslanmaz çelikten yapılmış 2020 mutfak lavabolar ve musluklar mutfaklara şık ve lüks vir stil katıyor. 2020 Mutfak lavaboları ve muslukları yıkama alanı için altın rengi tasarımlarda ve farklı görünümlerde yenileniyor.  Markalar takım olarak veya ayrı ayrı satın alabileceğiniz bir çok seçenekte sunuyor.

2020 mutfak lavaboları ve muslukları

1. Sırlı görünüm

Seramik lavabolar bir country mutfak dekorasyonu için gerçekten şık seçeneklerden ama kullanımında  pratik faydaları da var. Derin kase, bulaşık makinenize sığmayan büyük tabakları ve geniş tencereleri kolaylıkla kapatabilir ve dayanıklı cam kaplaması, lavabonun kullanım ömrünü uzatacaktır. Ateşe dayanıklı seramik lavabolar çok ağır olduğundan, dolaplar kurulumdan önce takılmalıdır.

2020 mutfak lavaboları ve muslukları
2020 mutfak lavaboları ve muslukları

2. Endüstriyel şık

Paslanmaz çelik lavabolar, endüstriyel stil mutfaklardas mükemmel bir uyumsağlar. Açık bir ön cephesi olan klasik şekli, yıllardır harika görünmeye devam edebilecek güçlü ve dayanıklı paslanmaz çelikle yapılıyor.

mutfak lavabo modelleri 2020
mutfak lavabo modelleri 2020

3. Doğal bakır

Bakır lavabolar harika bir görünüme sahiptir ve mutfaklar bu tasarımlarla gerçekten daha çekici oluyor. Ayrıca doğal olarak anti-mikrobiyal, bu yüzden mikroplar sadece birkaç saat hayatta kalıyor.   Ayrıca, günlük temizleyiciler tarafından kolayca zarar görmeden kendi kendini temizleyen bir malzemedir ve bakır % 100 geri dönüştürülebilir bir malzeme. 2020 yıllarında mutfak lavaboları için çok popüler bir seçenek haline geliyor.

bakır mutfak lavabosu 2020
bakır mutfak lavabosu 2020

4. Kurtarılmış taş

Geri kazanılan granit ve kumtaşı çukarları, harika bir şekilde sağlam hale getirilmiş lavabolar yapmakta ve yiyecekleri hazırlarken iyi bir hijyen sağlamak için bir bulaşık kasesinin eklenmesiyle, bir counrty mutfağına doku ve ilgi eklemek için kullanılabilir. Bir taş ustasından kasenin iç kısmını lehimlemesini isteyin ve gerekirse bir atık deliği kesin. Geleneksel sütun musluklarının ayrıştırılmış sadeliği, mükemmel denge oluşturmaktadır.mutfak lavabo modelleri 2020
mutfak lavabo modelleri 2020

 

Ayrıca bakınız: Ahşap Banyo Lavabo Modelleri 2020

5. Musluklar

2020 mutfak muslukları, esnek hortum ve çekme spreyi ile restoran mutfaklarında bulunanlara benziyor.

mutfak muslukları 2020
mutfak muslukları 2020

Bulaşık yıkamak ve  sebzelerin  hızlıca yıkanmasını sağlamak için  uzatılabilir hortum, ayrıca lavabonun köşelerine temizlenmesine yardımcı olur.

2020 mutfak lavaboları ve muslukları
2020 mutfak lavaboları ve muslukları

Verimlilik için, kaynar su kısmı ekleyin ve sıcak içecekler ve pişirmek için anında kaynamış suyunun tadını çıkarın. Altın rengi dore mutfak muslukları 2020 yılında çok trend olduğunu vurgulama isteriz.

2020 mutfak muslukları
2020 mutfak muslukları

Metal altın rengi musluklar

Parlak dore, parlak bakır metal musluk modelleri zamana meydan okuyan ve modası geçme  ihtimalinin düşük olduğunu tasarımlarda güncelleniyor.

altın rengi musluklar 2020
altın rengi musluklar 2020

Güzel bir klasik his için, eski dore metalden yapılmış, mükemmel karakterli bir stile sahip olan dore mutfak dolabı kulpları ve kolları ile iyi uyum sağlayan dore – altın rengi mutfak muslukları tercih edin.

2020 musluk modelleri
2020 musluk modelleri


Kelimeler

2 thoughts on “En son modern 2020 mutfak lavaboları ve muslukları”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close