Banyo Dekorasyonu

Ahşap Banyo Lavabo Modelleri 2020

Banyonuzda vintage & rustik bir hava yaratmak için birbirinden şık ahşap lavabo modelleri size ilham verebilir.Banyonuzda ahşap ağırlıklı doğal ve şık bir atmosfer yaratmak istiyorsanız birbirinden farklı estetik tasarıma sahip ahşap banyo lavabo modelleri mutlaka incelemeniz gereken tasarımlar. Doğal görünümlü ahşap lavabolar hem modern hemde klasik banyolar için ideal tasarımlar.

Yenilikçi ahşap lavabolar modern bir banyoyu tamamlayabilirken, masif ahşap banyo lavaboları rüstik bir banyonun odak noktası haline gelebilir. Yazımızın devamında banyonuz için size ilham vereceğini düşündüğümüz birbirinden özel ahşap banyo lavabo modelleri sizi bekliyor..

Ahşap Banyo Lavabo Modelleri 2020

Ahşap lavabolar banyoya rüstik bir hava kazandırıyor, ahşabın sıcak ve samimi havasını banyoya yansıtmak için harika bir seçenek. Tabi ki ilk akla gelen sorulardan biri ahşap lavaboların seramik tasarımlar kadar dayanıklı olup olmadıklarıdır.

Ahşap lavabolara olan ilgi özellikle son yıllarda bir hayli armış durumda. Doğal görünümleri ile banyoda sıcak bir atmosfer yaratan ahşap lavabolar uzun süreli kullanıma uygun, oldukça dayanıklı tasarımlardır. Tabi ki rutin bakımlarının yapılması gerekir. Tek parça ağaçtan yapılan özel el yapımı masif banyo lavaboların, diğer lavabolara göre daha dayanıklı ve uzun ömürlü olduğunu söyleyebiliriz.Bu tarz bir tasarımı banyoya dahil ederken, banyonun tarzını ve renk düzenini göz önünde bulundurmalısınız. Modern bir banyo için ahşap lavabo düşünüyorsanız yine modern bir batarya seçerek banyoda uyumlu bir görsel yaratabilirsiniz. Seçim yaparken banyoda yaratmak istediğiniz atmosfere uygun bir tasarım seçmelisiniz.

Örneğin vintage, rüstik tarzı bir banyo için eskitme ahşap banyo lavaboları banyo stilini tamamlayabilir. Modern bir banyo için kare, dikdörtgen yada yuvarlak tasarıma sahip ahşap lavabo modelleri tercih edebilirsiniz.

Ahşap banyo lavabo fiyatları 2020

Ahşap lavabolar üretim malzemesi, ebat ve fonksiyon özelliklerine göre farklı fiyatlara sahipler. Örneğin el yapımı masif ahşap bir lavabo şuan en düşük 1.500 TL den başlayan fiyatlar ile satışa sunuluyor. Fiyatı etkileyen en önemli unsur ahşabın kalitesi, ve varsa el işçiliğidir. Tek parça ağaçtan tamamen el yapımı olan masif ahşap lavabolar fiyat olarak daha yüksektir.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

1 thought on “Ahşap Banyo Lavabo Modelleri 2020”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close