Alışveriş

Dekoratif Fayans Sticker Modelleri 2020

Banyonuzu yada mutfağınızı büyük paralar harcamadan kolayca yenilemek ve bu alanlara stil katmak için dekoratif fayans görünümlü sticker modelleriMutfak ve banyo gibi alanlarda çeşitli yenileme çalışmalarına ihtiyaç duyanlar için bugün ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz dekoratif fayans sticker modelleri ve detaylarından bahsetmek istiyoruz sizlere. Fayans sticker, yani diğer bir adı ile fayans görünümlü sticker modelleri, banyonuzda yada mutfağınızda büyük paralar harcamadan kolayca yenileme ve bu alanlara stil katmak için ideal bir uygulama.

Banyo fayansları zaman içinde yıpranma yada sararma gibi sorunların ortaya çıkabileceği kaplamalar. Bu durum kötü bir görünüm oluşmasına neden olur, ve yenileme oldukça masraflı bir iştir. Bu noktada dekoratif fayans sticker modelleri imdadınıza yetişen, kullanımı oldukça kolay ve en önemlisi büyük paralar harcamadan sahip olabileceğiniz basit tasarımlar.

Dekoratif Fayans Sticker Modelleri 2020

Fayans görünümlü stickerlar mutfak ve banyonuza yeni bir tarz eklemek için kullanabileceğiniz dekoratif tasarımlardır. Bu ufak tasarımlar sayesinde mekanda daha yaratıcı ve özgün bir dekorasyon stili elde edebilirsiniz.

Fayans sticker modelleri bir çok online ev dekorasyon alışveriş sitesinde çok uygun fiyatlara satışa sunuluyor. Üstelik farklı tarzlara ve zevklere hitap eden yüzlerce farklı modele sahip.

Canlı renkleri ve desenleri ile banyonuzu yada mutfağınızı daha cazibeli hale getirebilirsiniz. Belli bir kısımda uygulayarak bu alanları odak noktası yapabilirsiniz.

Fayans görünümlü sticker modelleri 2020

Mutfak fayans sticker modelleri genelde tezgah arkası bölüm için farklı ve özgün temalar yaratmak için kullanılır. Tarzınıza göre mutfakta belli odak noktaları yaratmak için son derece ideal.

Modern yada geleneksel bir çok farklı stilde fayans görünümlü sticker modeli bulunuyor. Mutfağınıza hitap eden, renk ve motifleri kullanarak kolay yoldan yenileme çalışmaları yapabilirsiniz.Fayans sticker modelleri aynı zamanda farklı yüzeyler içinde bir seçenek olabilir. Banyoda yada mutfakta dolap kapakları, cam yüzeyler ayna yada çekmecelerde farklılık yaratabilirsiniz. Aklınıza gelebilecek tüm düz yüzeyler için kullanılabilirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  Duvar Çıkartmaları İle Evde Özel Temalar

Fayans Sticker kullanımı ve detaylar

Fayans görünümlü sticker modelleri kullanımı son derece basit tasarımlardır. Kendinden yapışkanlı bir yüzeye sahiptir, geriye sadece düz yüzeye yapıştırmak kalır. Ancak bu tasarımları sipariş etmeden önce mutlaka uygulayacağınız alanın ölçülerini bilmelisiniz.

Mutfak yada banyodaki fayanslar eşit ölçülere sahip olmayabilir. Fayans stickerları genelde hazır ölçülerde paket şeklinde satışa sunulur. Örneğin 10-15-20 cm lik ölçülere sahiptir, fakat bu ölçüler sizin fayans ölçünüzle uyumlu olmayabilir.

Üretici firmaya bağlı şekilde paket içerik adetleri değişebilir. Uygulayacağınız alanın ölçüsünü baz olarak adet sayısı yüksek paketlerden satın alabilirsiniz. Fayans sticker modelleri özellik olarak değişiklik gösterebilir, bu anlamda satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var.

En önemli nokta suya ve çizilmeye dayanıklı olmasıdır. Bu ürünü almadan önce mutlaka ürünün üzerinde koruyucu plaka olup olmadığını araştırmalısınız. Diğer bir nokta ise ürünün görüntü kalitesidir. Bu anlamda dijital baskı kalitesinden emin olmalısınız.

Fayans Sticker Modelleri 2020 / GALERİKelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close