Aksesuar

Dekorasyonu Canlandıran Dekoratif Ev Aksesuarları 2020

Dekoratif ev aksesuarları ile mobilyalarınızın üzerinde bambaşka bir hava yaratacak, duvarlar ve sessiz kalmış her köşede başka bir şıklık yaratacaksınız.Her dekorasyonun tamamlayıcı parçaları olarak aksesuarlara ihtiyacı vardır, dekoratif detayların olmadığı bir dekorasyon estetikten yoksun ve eksik kalır. Dekorasyonu canlandıran dekoratif ev aksesuarları 2020 yılı için son derece şık ve etkileyici tasarımları ile her tarz dekorasyonu tamamlayacak nitelikte çeşitliliği ile de göz dolduruyor.

Dekoratif ev aksesuarları ile mobilyalarınızın üzerinde bambaşka bir hava yaratacak, duvarlar ve sessiz kalmış her köşede başka bir şıklık yaratacaksınız.

Dekorasyonu Canlandıran Dekoratif Ev Aksesuarları 2020

Zengin çeşitliliği ile her tarz dekorasyona devamlılık sağlayacak olan yepyeni sezon trendi aksesuarlar göz kamaştırıyor. Vazolar, mumluklar, biblolar, şamdanlar ve daha bir çok sayamadığımız bir çok güzel tasarım bulunuyor.

Son bir kaç sezondan beri popülerliği katlanarak devam eden altın ışıltıları bu sezon da bir hayli dikkat çekiyor. Cam, porselen ve seramik dokulu ev aksesuarların da bazen desen olarak bazen de tamamı altın renk olarak tasarlanmış birbirinden zarif parçalar bulunuyor.

Altın rengi gibi bakır aksesuarlar da çok moda. Bakır, ışıltılı seramik ve porselen objeler, avize, abajur ve lambader gibi mobilya tasarımlarında da karşımıza çıkıyor. Altın rengi vazolar için bu sezonun en dikkat çeken parçaları da diyebiliriz.

Dünyaca ünlü tasarımcılar vazo ve benzeri parçalarda altın veya bakır detayları daha çok çizgi desen olarak veya tamamı üzerinde bütün olarak kullanmışlar. Adeta bir klasik olan kristal cam aksesuarlar zarif görünümleri ile ön plana çıkıyor.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Ev Aksesuarları Nasıl Seçilmeli?

Seramik aksesuarlar

Seramik aksesuarlar aslında modası hiç geçmeyen en beğenilen aksesuar tasarımları olarak her sezon yeni parçalarda eklenerek bir hayli zengin çeşitliliğe sahip diyebiliriz. Hem modern tarz dekorasyonlara hem de klasik dekorasyonlara kadar daha bir çok farklı dekorasyona uyum sağlayan seramik tasarımlar en az porselen parçalar kadar dikkat çekiyor.

Porselen Aksesuarlar

Porselen ev aksesuarları gösterişli tasarımları ile daha çok salon dekorasyonları için set halinde bir bütünün devamı niteliğinde olan modellerdir. Vazolar, biblolar, kaseler, tabaklar ve bibloları ile bir salonun her köşesinde farklı bir güzelliği sergileyebilir.

Gümüş Aksesuarlar

Gümüş aksesuarlar tam bir klasiktir, el oymaları işlemeler, rengarenk ışıltılı taşlar. Süslenmiş gümüş tasarımların modern tarz dekorasyonlar için de yeni ve etkileyici tasarımları bulunuyor ancak bu gümüşün klasik olduğunu değiştirmiyor .

Sizler için yeni sezonun en güzel ve etkileyici dekoratif ev aksesuarları seçerek bir araya getirdik, inceleyerek evinize en uygun modellere karar verebilirsiniz .Kelimeler

2 thoughts on “Dekorasyonu Canlandıran Dekoratif Ev Aksesuarları 2020”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close