AksesuarAydınlatma

Dekoratif Abajur Modelleri 2020Dekoratif abajur modelleri, ev dekorasyonu için olmazsa olmaz modern aydınlatma çeşididir. Birbirinden farklı ve şık birçok modelde klasik, modern ve el yapımı abajur bulunmaktadır. 2020 ‘de el işliği olan abajurlar ev dekorasyonu için daha popüler oluyor. Bu şekilde daha zarif ve kendine özgü tasarımlar ortaya çıkıyor. Doğal taşlar ile yapılan ve dore rengi işlemelerde bir çok zarif abajur modeli de var. Genellikle siyah, pembe, mavi, dore, metal, bej ve beyaz renkte olan abajurlar, sade ve zarif detayları ile size yatak odanızda ve salonda kullanmanız için bir çok farklı seçenek sunmaktadır.

Dekoratif Abajur Modelleri 2020

Metal ayaklı ve renkler de  abajurlar bu yıl çok trend oluyor. Özellikle çiçekli ve dallı abajurlar şık ve modern bir stil oluşturmakta. Farklı büyüklü küçüklü bir çok boyutlarda abajurlar bulunmaktadır.Ayrıca Bakınız : 2020 Dekoratif Vazo Modelleri

Klasik abajur modelleri özellikle salonunda klasik bir tarz isteyenler için oldukça çık aksesuarlardır.3 tahta ayak üzerinde olan ve farklı renkli şapkası olan bir alternatifi var. Abajurun ayak kısmında değişiklikler olduğu gibi, şapka kısmında da farklı modeller ve kumaşlarda bulunmaktadır. Özellikle şapkalarda farklı renkler ve kumaşlar sunulmaktadır. Uzun ayaklı abajurlar da bu yıl çok moda. Uzun abajurların şapka kısmı farklı geometrik şekillerde olduğu gibi en çok daire ve yuvarlak olanları rağbet görmektedir.

Yatak odanızda komodin üzerinde baş ucuna koyabileceğiniz küçüklükte de oldukça zarif ve dekoratif abajurlar  var. Bu modellerin genellikle şapka kısımlarında ve ayaklarında detaylar ve süslemeler var. Her odaya ve her tarza uygun bir çok renk ve modelde 2020 abajur modeli satın alabilirsiniz.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Halat Detaylı Rustik Aydınlatmalar 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close