Mutfak Dekorasyonu

Cesur Bir Mutfak Tasarımı

Çarpıcı, Renkli Duvar KağıdıBu makalemizde sizi şaşırtacak ve yorumsuz bırakacak renkli duvar kağıtları ile muhteşem bir mutfak düzenlemesi paylaşacağız. Yapılan düzenleme ile geniş bir mutfak ve yemek köşesi oluşturulmuş.  Oldukça dikkat çekici ve cesur detaylar mevcut.

Cesur Bir Mutfak Tasarımı

Cesur mutfak tasarımında kullanılan detaylar cesur duvar kağıtları, pirinç musluk ve aydınlatmalar, mermer ve renklerin ahenkli uyumu olarak tanımlanabilir. Fotoğraflar üzerinden detaylı bir inceleme yapabiliriz.

Muhteşem bir çok renkli çiçekli duvar kağıtları, lacivert mutfak dolapları ve parlak mermer tezgahı, mermer masa, paslanmaz detaylı buzdolabı ve fırın ve daha bir çok farklı ve cesur seçim ile ortaya harika ve etkileyici bir mutfak dekorasyonu çıkmış. Ortamlar arasındaki etki değişimini sağlayan duvar kağıtlarının seçimi tam kelimeyle harika.

Lacivert Dolaplar ve Çiçekli Duvar Kağıdı

Mutfağın tezgah arkasında cesur bir duvar kağıdı görünüyor. Büyük çiçek desenlerinden oluşan duvar kağıdı muhteşem bir etki yaratıyor. Mutfak dolaplarının rengi ise çarpıcı bir şekilde karşımıza çıkıyor. Lacivert mutfak dolapları çiçekli duvar kağıdı ile çok etkileyici görünüyor. Pirinç aksanlar ise başarılı bir şekilde tamamlıyor.

Mermer mutfak tezgah lacivert mutfak dolapları ve çiçek duvar kağıdı arkasında pirinç lavabo

Mavi Duvar Kağıdı

Kahvaltı köşesinde bulunan mavi su desenli duvar kağıdı ferah bir etki oluşturuyor. Mermer masayı tamamlayan beyaz sandalyeler ve pirinç detaylı beyaz aydınlatma ile hem göze hitap eden hem de rahatlatan bir alan oluşturulmuş.Büyük kahvaltı mavi su duvar kağıdı mermer masa beyaz sandalyeli köşesi

Pirinç Aydınlatmalar ve Beyaz Hakimiyeti

Mutfağın bu kısmında kullanılan tezgah ve dolaplar klasik mutfak düzeninde yapılmış. Kullanılan pirinç aydınlatmalar oldukça şık bir görünüm sunarken mutfak adasında kullanılan siyah musluk ve beyaz mermer klasik stili güçlendirmiş. Bar sandalyeleri ise beyaz ve pirinç ayak detayları ile muhteşem bir uyum sağlamış. Bu alanda kullanılan elektronik eşyaların paslanmaz yüzeyli seçilmesi ise dekorasyonda son noktayı oldukça net bir şekilde koymuş.

Paslanmaz çelik beyaz mermer mutfak pirinç aydınlatmalı buzdolabı

Bu muhteşem mutfak için fotoğraf galerimize göz atabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close