Aksesuar

Birbirinden Farklı Kapı Önü PaspaslarıEvlerimizin girişine koyacağımız birbirinden farklı ve eğlenceli kapı önü paspasları ile misafirlerinize ve ailenize tatlı bir hoş geldin mesajı verebilirsiniz. Kapı önü paspasları dekoratif olarak yarattığı hoşluk dışında ev girişinizi toz ve kirlerden korumanıza yardımcı olur. Bu sayede evinize gereksiz tozların ve kirlerin girmesini engellemiş olursunuz. Ayakkabılarda kalan çamur ve benzeri maddelerin paspas ile temizlenmesini sağlarsınız. Kapınızın önünde kirli ve kötü bir görüntü oluşmasındansa paspaslar ile daha hoş görünmesini sağlayabilirsiniz.

Sevdiğiniz Desenlerde ve Renklerde Kapı Önü Paspasını Seçin.

Artık her tarza göre üretilen kapı paspasları var. Tek renk ve sıkıcı görünümlü bir paspas yerine sevdiğiniz desenler ile kaplı bir paspas tercih edebilirsiniz. Renkli, çiçekli yada farklı karakterler ile üretilmiş, çok çeşitli paspas modeli bulabilirsiniz.

Çiçekli ve yapraklı kapı önü paspası
Çiçekli ve yapraklı kapı önü paspası

Eğlenceli Modellere Fırsat Verin.

Eğlenceli bir kişiliğiniz var ise bu tarz bir kapı önü paspası seçebilirsiniz. Bu sayede evinize girip çıkarken kendinizi yaşadığınız mekana ait hissedebilirsiniz. Aile üyelerinize ve misafirlerinize gülümsetecek bir hoş geldin mesajı vermek isterseniz birbirinden tatlı bu üç kedi gayet uygun olacaktır. Görenleri gülümseten, sıcacık bir karşılama yapmış olursunuz.

Kedili kapı önü paspası
Kedili kapı önü paspası

Farklı Malzemelerden Yapılmış Paspasları Seçebilirsiniz.

Kullanacağınız paspasın yapıldığı malzemeyi farklı bir materyalden seçerek alışılmışın dışına çıkabilirsiniz. Ahşap ve renkli parçalardan yapılmış bu paspas gibi bir model seçerek farkınızı yansıtabilirsiniz.Renkli kapı önü paspası
Renkli kapı önü paspası

Daha Havalı Bir Karşılama İçin Yazılı Modeller

Değişik kelimelerin bütünleştirilmesi ile hazırlanmış yazılı kapı önü paspas modelleri ile daha havalı bir karşılama yapabilirsiniz. Anlamlı hoş geldin mesajları olabileceği gibi belli bir konu etrafında seçilmiş kelimelerden oluşan seçenekleri de tercih edebilirsiniz.

Yazılı kapı önü paspası
Yazılı kapı önü paspası

Birbirinden güzel, farklı, eğlenceli kapı önü paspası modelleri için galerimize göz atabilirsiniz. Galerimizde paspas seçiminiz için size ilham olacak harika modeller bulabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close