Banyo Dekorasyonu

Banyom için hangi renkleri seçmeliyim?Banyonuzda havlu ve kilim seçerek kötü ve tutarsız kararlar almadan önce, seçeceğiniz renklerin banyonun en önemli unsurları arasında yer aldığının farkında olmalısınız!

Banyom için hangi renkleri seçmeliyim? Öncelikle şunu bilmelisiniz, seçtiğiniz rengin odadaki genel ambiyansı ve alanın  hissini etkileyeceğinden önceden araştırıp karar vermelisiniz.

Aşağıdaki galeri resimlerimizden banyo renginize karar vermeden önce fikir ve ilham alabilirsiniz.

Banyom için hangi renkleri seçmeliyim?

Beyaz, geniş göstermek ve yer açmak için iyi bir renktir ve kireç taşının görünmesine izin vermez. Öte yandan, örneğin gri renkten daha dağınık. Siyah seçerseniz, şehvetli ve modern bir atmosfer yaratabilirsiniz. Diğer renkler için seçilen tonlara dikkat edin: Mavi renkler ise karanlık veya eğlenceli bir deniz stili getirir tabi canlı tonları olursa.

Ayrıca, banyo renk kombinasyonlarının seçimi odanın parlaklığını dikkate alarak yapılmalıdır. Sonunda unutmayın ki,  daha hızlı renklerden sıkılmış oluruz.

DAHA FAZLA: Banyo duvar kaplamaları için 10 güzel UygulamaDuvar Rengi Seçimi

Son yıllarda banyo duvar boyası ve duvar kağıdı büyük bir dönüşüme sahiptir. Sözde su geçirmez adı altında bir çok duvar kağıdı satılmakta bu konuda uyanık olun . Örneğin vinil duvar kağıdı, ıslak odalarda, bakımı kolay, kurulumu kolay … ve değiştirilmesi kolay, dayanıklı hale getiren bir PVC tabaka ile kaplanmıştır. Banyonuzla uyumlu olacak bir renk ile modern bir görünüm yaratabilirsiniz. Bakınız: 15 Dekoratif Banyo Duvar Kağıdı Modelleri

Ahşap, tuğla ve  beton’ da, banyo dekorasyonu için sevimli ve bakımı kolaydır aynı zamanda tamamen farklı bir atmosfer yaratıyor. Beton, minimalist bir banyo isteyenler için mükemmeldir; ahşap ise daha klasik veya rustik bir temaya uygundur. Bu iki kaplama türü de evin diğer bölümlerinde kullanılabilir.

Banyom için hangi renkleri seçmeliyim? Bu konuda kararsızsanız  tavsiyemiz nispeten basit kaplamaları tercih etmek ve daha sonra dekorasyon unsurları üzerinde oynamaktır.   Daha sonra mevsimlik olarak değiştirebilir ve güzel bir kırmızı, gri tonları, yeşil vb renklerde aksesuar ve tekstil ürünleri ile ruh halinizi yavaş yavaş yansıtabilirsiniz …

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

2 thoughts on “Banyom için hangi renkleri seçmeliyim?”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close