Banyo Dekorasyonu

Banyo için duşakabin seçimi

Banyo için Duşakabin Seçme ve Duşakabin ModelleriSuyun her yere püskürtüldüğü devasa bir duş alabileceğiniz banyonuz yoksa, duş için iyi bir muhafaza çeşitlerine ihtiyacınız olacak.Banyo için duşakabin seçme oldukça zor.

Duşakabin modelleri, günümüzde cam, buzlu cam seçenekleri ile bir çok çeşitte ve modern ayrıntılarda üretiliyor.

Modern evlerin çoğunda cam bölümler bulunur. Işıkların odada dolaşmasına izin verdikleri ve alanın açık ve havadar kalmasına izin verdikleri için harikadır.

Şimdi birkaç duşakabin seçeneğine göz atalım.

Banyo için duşakabin seçme

Çerçevesiz cam duşa kabinler her zaman  minimal ve temiz görünüme sahiptir. Eğer duşun çok fazla öne çıkmasını istemezseniz mükemmel olurlar. Dikkat çeken tek unsur kapı kolu.

banyo için duşakabin seçme
banyo için duşakabin seçme

Sürgülü cam kapılı duşakabinler özellikle küçük banyolar için mükemmel, çünkü yerden tasarruf etmenize izin veriyorlar, banyo ile güzel uyum sağlıyorlar ve hepsinin de kullanımı kolaydır.

duşakabin modelleri 2020
duşakabin modelleri 2020
duşakabin nasıl seçilir
duşakabin nasıl seçilir

Biraz geleneksel olan bir duş,  cam muhafaza içerebilir ancak çerçeveli olabilir. Bu daha sağlam bir görünüm verir, ancak duşa kabini daha da ön plana çıkarır.

banyo için duşa kabin nasıl seçilir
banyo için duşa kabin nasıl seçilir

DAHA FAZLA : Düşük Bütçeli Banyo Dekorasyon ÖnerileriDaha da belirgin duş muhafazası bu tarz olabilir. Geleneksel pencereleri anımsatan bölümlerde bir duşakabin modeli. Birden fazla stile uyarlanabilen bir görünüm.

duşakabin modelleri 2020
duşakabin modelleri 2020

Bazen sadece duş ve banyo geri kalanı arasında kısmi bir duvar olması yeterlidir. Çok basit, minimalist iç tasarımlar için mükemmel ve kurulumu kolaydır.

duşakabin seçimi
duşakabin seçimi

Duşta olduğunuz halde mahremiyet istiyorsanız ancak katı duvarların arkasındaki alanı tamamen gizlemek istemiyorsanız, duşakabin camı olarak buzlu camı tercih edebilirsiniz. Bu zarif duşakabin iki kısma ayrılmıştır ve üstteki alan ışığı içeri alacak şekilde şeffaftır.

duşakabin nasıl seçilmeli
duşakabin nasıl seçilmeli

Buna benzer bir kahverengi tonundaki camın kullanılması cazip bir seçimdir. Alanlar bağlı kalırken, aralarında açık bir ayrım var. Artı, renk aynı zamanda mekana sıcak bir dokunuş katıyor.

banyo duşakabin modelleri 2020
banyo duşakabin modelleri 2020


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close