Bahçe Dekorasyonu

Araba Lastikleri İle Yaratıcı Çiçek YataklarıÇoğu insanın hayalini güzel ve bahçeli bir ev süsler. Bahçesi olan şanslı insanlardansanız, bu güzel bahçenizi daha verimli ve size hitap edecek şekilde dekore etmek isteyebilirsiniz. Böyle bir arayış içindeyseniz size eğlenceli ve farklı bir önerimiz var. Kullanılmayan araç lastiklerini istediğiniz gibi boyayıp, düzenleyerek harika çiçek yatakları elde edebilirsiniz. Üstelik bu çiçek yatakları sadece size özel olacaktır. Kimsede olmayan renkler ve düzenlemeler için birkaç örnek bularak sizlerin beğenisine sunuyoruz. Size ilham verebilmek için makalemizi okuyup, fotoğraf galerimize göz atabilirsiniz.

Araba Lastikleri İle Yaratıcı Çiçek Yatakları

Bu fikir aslında güzel bir geri dönüşüm projesidir. Aracınıza ait eski ve kullanılmayan lastikleri atmak yerine, bahçenizde harika köşeler oluşturabilirsiniz. Bu güzel fikri nasıl kullanabileceğinize dair örneklere şöyle bir göz atalım.

Rengarenk Lastikleri Bir Araya Getirebilirsiniz.

Elinizdeki araba lastiklerini istediğiniz renklerde boyayarak, bir araya getirebilirsiniz. Oluşturacağınız düzenleme oldukça dikkat çekici ve şık duracaktır. Örnekteki gibi pusula görüntüsü yerleştirerek daha gösterişli olmasını sağlayabilirsiniz.

Rengarenk Lastikleri Bir Araya Getirebilirsiniz
Rengarenk Lastikleri Bir Araya Getirebilirsiniz

Lastikleri Keserek Çiçek Görüntüsü Verebilirsiniz.

Lastikleri boyadıktan sonra üstlerini keserek çiçek görüntüsü verebilirsiniz. Daha sonra bir araya getirip büyük bir çiçek yatağına sahip olabilirsiniz.

Lastikleri Keserek Çiçek Görüntüsü Verebilirsiniz
Lastikleri Keserek Çiçek Görüntüsü Verebilirsiniz

Çay Saatinize Özel Bir Düzenleme Olabilir.

Çalar saat şeklinde düzenlenmiş olan bu örnek oldukça dikkat çekici ve güzel görünüyor. Sizde çay saatlerinizi böyle bir düzenleme eşliğinde düzenleyebilirsiniz.Çay Saatinize Özel Bir Düzenleme Olabilir
Çay Saatinize Özel Bir Düzenleme Olabilir

Sevdiğiniz Karakterler Oluşturabilirsiniz.

Sevdiğiniz çizgi film karakterleri, hayvanlar yada çiçekler… Hangisini isterseniz lastiklerinizi o şekilde dizayn edebilirsiniz. Bu çok eğlenceli görünecektir.

Sevdiğiniz Karakterler Oluşturabilirsiniz

Sevdiğiniz Karakterler Oluşturabilirsiniz

Kuyu Görünümlü Çiçek Yatakları Düzenleyebilirsiniz.

Lastiklerinizi boyayıp kuyu şeklinde bir düzenleme yapmak oldukça hoş olacaktır. Su kuyusu gibi görünen harika bir çiçek yatağınız olurken, bahçenizde güzel ve dikkat çekici bir alan oluşacaktır.

Kuyu Görünümlü Çiçek Yatakları Düzenleyebilirsiniz
Kuyu Görünümlü Çiçek Yatakları Düzenleyebilirsiniz

Fotoğraf galerimizde ilginizi çekebilecek fikirlere ulaşabilir ve göz atabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close