Aydınlatma

Antika ve Vintage Banyo Aydınlatma ModelleriBanyonuz için farklı aydınlatmalar seçerek stilinizi farklı hale getirebilirsiniz. Sizlere banyonuz için seçebileceğiniz antika ve vintage aydınlatma örnekleri vereceğiz. Bu aydınlatmaları modern banyonuzda kullanarak harika dokunuşlar yapabileceğiniz gibi vintage seven ve banyosunu bu yönde dekore eden birisi iseniz tamamlayıcı etki oluşturabilirsiniz. Aydınlatma önerilerimizde farklı stillere yapılan vintage dokunuşları göreceksiniz.

Yuvarlak arka plaka, şeffaf tohumlu ışık gölgesinin kapaklarına akan akantus yaprakları oyulmuş süslemeyi sergiliyor. Bu armatür ile banyonuza Avrupai bir hava katabilirsiniz.

PARIS MARKET VANITY LIGHT - 3 LIGHT
PARIS MARKET VANITY LIGHT – 3 LIGHT

Cıvatalı donanım ve net bir gölgelik ile benzersiz bir yumuşak endüstriyel karaktere sahiptir. Ters konik gölge şekli, geçiş banyonuzda veya makyaj alanınızda memnuniyetle kullanabilirsiniz.

JACOBSON VANITY LAMBASI - 2 LAMBA
JACOBSON VANITY LAMBASI – 2 LAMBA

Antikalardan ve vintage cazibesinden ilham alan bu model ile makyaj odanıza güncellenmiş bir klasik estetik getirebilirsiniz. Ayrıntılı arka plaka ve donanım, armatürlere tarz katmak için opal gölgelerle birleştirilmiştir.

JERDORA OPAL CAM LAMBA LAMBASI - 2 LAMBA
JERDORA OPAL CAM LAMBA LAMBASI – 2 LAMBA

Petal şeklindeki metal kapaklar, bu düğme kadar sevimli koleksiyonda parlak opal cam küreleri tutuyor. Hem art deco hem de modern tasarım dokunuşlarına sahip bu 3 ışıklı makyaj lambası, kır evi tarzı veya orta yüzyıl banyosu için mükemmeldir.DEWDROP GLOBE VANITY LIGHT - 3 IŞIK
DEWDROP GLOBE VANITY LIGHT – 3 IŞIK

Endüstriyel bir tasarıma dönüşen vintage çekicilik, Asma Kafes Koleksiyonumuzu sizlerle buluşturuyor. Depo gölgeliği, kentsel tarzdaki banyonuza veya makyaj alanınıza güçlü bir parlaklık getiren bir açık hava konseptine sahiptir.

ASMA KAFES BANYO APLİK
ASMA KAFES BANYO APLİK

Endüstriyel bir kenar ile birleştirilmiş olan temiz ve şık bir aydınlatma… Endüstriyel olarak tasarlanmış olan bu banyo aydınlatmasına eklenen vintage çekicilik ampullerden kaynaklanmaktadır.

MODERN CIVA CAM RESTORASYON VANITY LIGHT - 3 LIGHT
MODERN CIVA CAM RESTORASYON VANITY LIGHT – 3 LIGHT

Ağırbaşlı bir kişiliğe sahip zarif aydınlatma, lüks atmosferiniz için minimalist bir profile sahiptir. Eğimli fener gövdesi, evinizde çarpıcı bir etki yaratabilir.

GELENEKSEL BEAUX DUVAR LAMBASI
GELENEKSEL BEAUX DUVAR LAMBASI

Fotoğraf galerimize göz atarak daha fazla model görebilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close