EndüstriyelEv DekorasyonuMutfak DekorasyonuOfis DekorasyonuSalon DekorasyonuYatak Odası DekorasyonuYemek Odası Dekorasyonu

Farklı Bir Tarz : Endüstriyel DekorasyonFarklı olmayı seven insanların son zamanlarda tercih ettiği bir dekorasyon stili olarak karşımıza çıkar endüstriyel dekorasyon… Bu stilde kullanılan malzemeler ilk duyulduğunda şaşırtıcı gelebilir. Endüstriyel dekorasyonda fabrika, sanayi ve endüstri alanlarında kullanılan malzemeler kullanılıyor. Bu malzemeleri kullanarak mobilya, dekoratif aksesuar yapılarak bu stili sevenlere sunuluyor. Endüstriyel dekorasyonda boru, ahşap parçalar, paletler, makaralar farlar kullanılabilir. Hangi objeyi kullanırsanız kullanın farklı ve harika bir ortam oluşturacaktır.

Dikkat çekici ve az maliyetli bir dekorasyon için bu stili tercih edebilirsiniz. Birçok mobilya ve aksesuarı kendiniz yapabilirsiniz. Sıradanlaşan dekorasyon stillerinin arasından sıyrılıp, dikkat çeken mobilya ve aksesuarlarınıza herkes hayran kalacaktır.

İşte size önerebileceğimiz fikirler:

Paletler ile Harika Mobilyalar Yapabilirsiniz.

Paletler bu dekorasyon stilinde sıkça tercih edilmektedir. Paletler ile masa, koltuk, yatak gibi birçok mobilyanızı yapabilirsiniz. Üstelik çok uygun fiyata satın alabilirsiniz. Nasıl kullanmak istediğiniz size kalmıştır. İster boyayarak ister eskitme yöntemini kullanarak ortaya çok güzel modeller çıkarabilirsiniz. Birkaç paleti yan yana koyarak koltuk yapabilirsiniz. Üzerine minder hazırladıktan sonra harika bir koltuğunuz olabilir.

Metal Tekerlekler ve Yazılı Ahşap Parçalara Yer Verin.

Sanayilerde karşımıza çıkabilecek metal tekerlekler ile farklı mobilyalar tasarlayabilirsiniz. Harika bir avize yada sehpa tasarlamak için kullanabilirsiniz. Dekorasyonunuza zeri yazılı ahşap parçalara da yer açarak, stilinize bütünlük katabilirsiniz.Mutfağınızda Endüstriyel Esintiler Olsun.

Endüstriyel dekorasyon mutfaklarda da kullanılabilir. Boru, ahşap parçalarla yapılan bir raf mutfağınızın havasını değiştirirken mutfağınıza işlevsellikte katacaktır. Mutfağınızda daha farklı endüstriyel tasarım ürünlerine yer verebilirsiniz.

Borulardan Kitaplık Elde Edebilirsiniz.

Eğer kitap okumayı seven birisi iseniz endüstriyel dekorasyonunuz da kitaplarınıza da farklı bir yer yapabilirsiniz. Bunun için birkaç metal ayak , ahşap parçalar yada borular kullanabilirsiniz. Metal borular ve ahşap parçalar kullanılarak yapılan bu basit ama etkileyici kitaplık ve raf türlerini bu dekorasyon stilinde kullanabilirsiniz.

Varillere Farklı Bir Dokunuş.

Ahşap ve metal variller bu dekorasyon stilinde önemli bir yere sahiptir. Bu materyallerden harika koltuk, sandalye, masa, sehpa, bar modelleri yapabilir, endüstriyel dekorasyonunuza renk katabilirsiniz.

Bu dekorasyon stilinin amacı: eski tarz fabrika ve sanayi alanlarının ev haline dönüştürülmüş versiyonlarını tasarlamaktın. Bu stil ile bütün evinize farklı bir hava katacaksınız.

Sizin için daha fazla Endüstriyel Dekorasyon örnekleri topladık. Göz atarak fikir edinebilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close