Ev Dekorasyonu

Yeşil Mermer: Yaz 2020 iç tasarımlarıEvin herhangi bir bölgesinde mermer dahil etmek alana güzellik, stil ve cazibe katıyor, ama yüksek  bir fiyata geliyor. Eğer mermer ile ilgileniyorsanız, ancak aynı zamanda yeşil mermer rengi istiyorsanız  bu yıl çok trend olduğunu söyleyebilirsiniz. Yeşil mermer 2020 ‘de iç dekoru devralacak en yeni trend , burada bu trendin dekorunuza dahil etmenin birkaç yolunu listeledik .

Yeşil mermer, evinizdeki herhangi bir odaya dahil edilebilecek bir materyal . Mutfak tezgahı ve banyo tezgahlarından sehpalara ve bardaklara kadar, çeşitli malzemelerin iç mekân arasındaki tercihi değiştiriyor, bunun nedenini görebiliyoruz.

Yeşil Mermer: Yaz 2020 iç tasarımları

Yeşil mermer banyo beyaz girdapları vurgulayarak banyoda bembeyaz olan estetiği tamamlar.

Lüks banyo özellikleri – armatür ve dore ayna ile büyüleyici bir yeşil renkte mermer lavabo harikadır .

Yeşil renkli mermer aksesuarlara sahip olmak , evdeki unsurları kısa sürede ve mobilyalarınızı bozmadan organize etmenin en ideal yoludur.

mermer sehpa modelleri 2020
mermer sehpa modelleri 2020

Güzel yeşil renk mermer küvet banyolarda muhteşem görünüyor.
Masa lambalarınızın tabanı her zaman beyaz veya siyah olmak zorunda değildir, biraz renkli olabilir. Biraz renk katmak için yeşil renkle mermer tabana sahip bir lamba kullanmayı düşünün . Bu  şık ve moda olduğundan evinizde çok ilgi çekecek.Eğer gerçekten bir adım daha atmak ve evinizde tek bir alan oluşturmak istiyorsanız, yeşil mermerin tüm odayı yukarıdan aşağıya doğru doldurduğunu düşünün .

yeşil mermer banyo 2020
yeşil mermer banyo 2020

Mermer bir lavaboya sahip olmanın şık görünümü, herkesin görmeye alıştığından çok farklı bir şey olduğu düşüncesidir. Bu sadece lavabonun mutfağın odak noktası olmasını sağlamayacak, aynı zamanda hala nötr olan bir renk paleti verecektir.

Oturma odanıza yeni bir şey getirin ve aynı eski mermer sehpa ile gitmeyin . Bunun yerine, yeşil renk mermer üstü olan ve metal dore ayakları olan bir sehpa satın alın.Yeşil renk mermer ve altın ayaklı sehpa oturma odanıza zengin bir görünüm ekleyecektir. Bu ayrıca bir yan sehpanın indüksiyonu ile gerçekleştirilebilir.

2020 Zigon Sehpalar ile Yerden Tasarruf Sağlayın

Mermer tezgahlar ve raflar mutfak ve restoranlara estetik bir dokunuş kazandırır ve beyaz ve yeşil mermerli zeminlerle tamamlanmış mekan için tutarlı bir tema yaratacaktır.

Yeşil renk mermer desenli duvar kağıdı hakkında en güzel şey, içinde birçok renk tonu ve renk karışımının olması gerçeğidir. Canlı parlaklardan pastel nötrlere kadar birçok farklı tonla harika uyan güzel bir duvar kağıdı oluşturur.

Yeşil Mermer: Yaz 2020 iç tasarımlarıKelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close