Ev DekorasyonuMobilya Modelleri

2018 Zigon Sehpalar ile Yerden Tasarruf Sağlayın

2018 Zigon sehpalar, modern, klasik ve retro stilleri ile bir çok yeni tasarımda.  Modern zigon sehpa modelleri geçen sezon da bir çok ünlü mobilya markasında  renkli çeşitleri ile çok ilgi gördü. Bu yıl ise daha çok endüstriyel metal ayaklı zigon sehplar revaçta oluyor. Yıllardır pek çok tarzdan etkilenerek günümüze ulaşan zigon sehpa ev dekorasyonu için olmazsa olmaz parçası haline geldi.

Üç ya da dört sehpanın, birbirinin içine geçebilecek şekilde tasarlanıp üretilmesiyle elde edilen zigon sehpalar toplamda içindeki en büyük olan sehpa kadar yer kaplamakta.  Gerektiğinde iç içe geçen diğer sehpalar ise küçük ve orta boy olarak tasarlanmakta.

2018 Zigon Sehpalar – Galeri

zigon sehpa modelleri 2018
zigon sehpa modelleri 2018

Salon ve oturma odasında özellikle misafir ağırlarken gerekli olan zigon sehpalar çok yer kaplamazlar. Üç ya da dört sehpayı gerektiğinde servis sehpası olarak kullanmaya olanak sağladığı için çok tercih ediliyor.

2018 Zigon Sehpalar ile Yerden Tasarruf Sağlayın

Modern 2018 zigon sehpa modelleri çok çeşitlilik gösteriyor ama çok fazl yenilikçi görünüme sahip değildi. Klasik dört ayaklı sehpaların iç içe geçmesinden oluşan sehpalarda modern tasarımlar genelde daha ziyade renk ve malzeme açısından farklılık gösteriyor ve sadeleşmiş oluyorlar. Ancak bu yıl demir ayaklı ve geometrik metal seçenekleri ile çok güzel yeni tasarımlar karşımıza çıkıyor.

2019 zigon sehpalar
2019 zigon sehpalar

Retro bir tarz isteyenler içinse yeni tasarımlar mevcut. Ayaklarda retro stil ve eskitilmiş ahşap detaylar dikkat çekiyor.

İlgili başlıklar: Zigon sehpa modelleri 2019

Country zigon sehpa modelleri 2018 tasarımlar yine göz alıcı şekilde karşımıza çıkıyor. Klasik zigon sehpaların ince ayaklarından çok uzak bir tasarım. Klasik olanlar, ince uzun ayaklar üzerinde yine ince tablalara sahip olurken bu zigon sehpaların coutry tarza uygun kaba ama sade, mat boyalı ayakları üzerinde sıcacık rengi ve dokusuyla ahşap göze çarpıyor.

Dörtlü ve üçlü zigon sehpa modelleri 2018 2019 tasarımları arasında yuvarlak ve metal olanlar çok trend oluyor. Sini görünümünü andıran bakır veya metalden yapılmış geniş yuvarlak sehpalar yeni iç içe geçen büyüklü küçüklü tasarımları ile yerden tasarruf ve kullanım kolaylığı sağlıyor…

Bir önceki yazımız olan Zigon sehpa modelleri 2019 başlıklı makalemizde 2018 zigon sehpa, 2019 zigon sehpa ve sehpa hakkında bilgiler verilmektedir.

Kelimeler

3 thoughts on “2018 Zigon Sehpalar ile Yerden Tasarruf Sağlayın”

  1. zigon sehpa modelleri hepsi de çok güzel, özellikle siyah demir ayaklı ve yuvarlak olan tasarımı çok sevdim. Hangi markaya ait acaba. Fiyatı ne kadar?

  2. Merhaba leyla hanım. Siyah metal ayaklı zigon sehpa modelleri Enza Home mobilyaya ait. Fiyatı ise sehpaların çoğu 500 ile 1000 tl arasında satılıyor. Sizin beğendiğiniz 2018 yeni sezon ürünü ve gerçekten çok hoş bir tasarımı var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close