Bahçe DekorasyonuBalkon Dekorasyonu

Yazlık Pergola ModelleriPergola, çoğu ev sahibi tarafından tercih edilen bir dekorasyon öğesidir. Özellikle bahçesi ve verandası bulunan evlerde oldukça hoş görünen pergolalar, teras dekorasyonunda da tercih edilmektedir. Pergola bahçe dekorasyonu ile bütünleştiğinde ortaya oldukça şık ve gösterişli bahçeler ve ev girişleri çıkmaktadır. Pergolanın kullanış amacı gölgelik oluşturmaktır. Aileniz ve misafirleriniz ile hoş vakit geçirmek istediğinizde sizi koruyacak harika bir ortam oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Hem güneşten koruyan hem de dekoratif olarak oldukça estetik duran bir unsurdur. Yatay yada çatı şeklinde modelleri bulunan pergolalar, farklı malzemeler ile yapılabilmektedir. Her malzeme farklı tarzlarda bir görünüm elde etmenize katkı sağladığı için, malzeme ve model seçimi oldukça önemli bir yere sahiptir. Pergolalar ile yağmur ve güneşten korunurken, açık havada oturmanın o eşsiz duygusunu doyasıya yaşarsınız.

Yazlık Pergola Modelleri

Biz makalemizde bu güzel dekoratif öğenin yazlıklarda nasıl kullanıldığına dair örnekler sunacağız. Bu örnekler ile umarız ki sizlere ilham olabiliriz. Eviniz yada yazlığınız için harika fikirler bulacağınıza eminiz.

Minimalist Yazlık Pergola Modeli

Sade tasarımlardan hoşlananlara, beyazın asaleti ve sadeliğini sunan bu pergola modelini önerebiliriz. Yazlığınızda oldukça hoş görünecektir. Ayrıca az çoktur felsefesinden yola çıkarak, size görünenden fazlasını hissettirecektir.

Minimalist Yazlık Pergola Modeli
Minimalist Yazlık Pergola Modeli

Ahşap ve Doğal Pergola Modeli

Ahşap malzeme ile her zaman doğallığı yakalayabilirsiniz. Sıcacık ve doğal bir yazlık bahçesi hayal ediyorsanız, bu malzeme oldukça uygun olacaktır. Seçeceğiniz mobilyalar ve aksesuarlar ile bohem, geleneksel yada doğal bir ortam oluşturabilirsiniz. Doğallığı tamamlamak için ev bitkileri yada küçük ağaçlardan yardım alabilirsiniz.Ahşap ve Doğal Pergola Modeli
Ahşap ve Doğal Pergola Modeli

Çelik Malzeme İle Pergola Modeli

Çelik malzeme kullanılarak yapılan pergola modeli ile daha modern bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Çelik Malzeme İle Pergola Modeli
Çelik Malzeme İle Pergola Modeli

Fotoğraf galerimizden daha fazlasına göz atabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close