Yatak Odası Dekorasyonu

Yatak Odası Dekorasyonu için Stil Veren 10 YolYatak odası dekorasyonu için stil veren fikirlerle ilgili harika bir yazı hazırladık.Yatak odanızı daha şık bir hale getirmek için bir ton para harcamanıza gerek yok. Aslında, hiç para harcamadan odaya şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Evlerinizi daha özgür bir stil kazandırmak  için kim daha fazlasını istemiyor?  Bu fikirlere bir göz atın ve en çok sevdiğinizi seçin.

Yatak Odası Dekorasyonu için Stil Veren 10 Yol

Borular ile yatağınıza stil verin

Endüstri stilinin  hayranı iseniz ve yeni bir yatağa ihtiyacınız varsa, bu DIY projesini denemek mükemmel bir fırsattır. Yatakları  boruları kullanarak kendiniz yapabilirsiniz.

 Ahşap başlık.

Ahşabı eski binalarda bulabilir veya komşularınızdan ücretsiz alabilirsiniz; yatağınız için bir başlık oluşturmada kullanabilirsiniz. Ahşabın yıpranmış eski görünümü odanın sıcak ve rahat olmasını sağlayacaktır. 15 Yaratıcı Yatak Başı Kitaplık Dekorasyonu

Ahşap kasalar

Ahşap kasalar genellikle ücretsizdir. Onları marketlerde bulabilirsiniz. Ahşap kasaları ister boyayıp ister saf hali kullanıp kendinize iyi bir yatak çerçevesi oluşturabilirsiniz. Ayrıca daha düşük bir yatak tercih ederseniz yeterli olabilir.

Beton briket

Üç beton briket, yatak odası için gerçekten ilginç bir komidin yapmak için yeterlidir. Bu kitap ve dergiler için bir saklama bölmesi bile içerir.

Resimleri duvarda göster.Duvarlarda güzel gösterecek fotoğrafları ve resimleri görüntüleyebilirsiniz, ücretsiz olarak nasıl yapabileceğinizi göstereceğiz. Hüner, çerçeveleri değil sadece resimleri kullanmak ve bunları ilginç bir biçimde düzenlemektir.

Ambalaj kutuları.

Evde bir şey yapmayan ahşap bir sandığa sahip iseniz, onu iyi bir şekilde kullanmaya ne dersiniz? Yeniden kullanabilirsiniz ve örneğin ayna için bir destek haline getirebilirsiniz. Yatak odasının köşesinde güzel görünür.

Askı ışıkları.

Süslü ışıklarınızı kullanmak için yılbaşını beklemek zorunda değilsiniz. Aslında, yatak odasında gerçekten çok güzel görünüyor.. Onları yatak başı ışıklandırması olarak kullanın ve yatağın üzerinde asın.

Dolap ve pencere kapaklarını bir başlık haline getirin.

Eski pencere kepenkleri bu günlerde çok fazla kullanmanıza gerek yok, ancak onları atmak yerine yeni bir yatak odası dekorasyonu için güzel bir başlığa dönüştürebilirsiniz. İstediğiniz halde onları karıştırıp eşleştirebilir ve hatta oda dekoruna uyması için onları boyayabilirsiniz.

Asma bir raf yapın.

Bir parça kayık ağacı ve ip  bulun ve yatak odasında bir komodin olarak kullanılacak asılı bir raf yapın. Gerçekten şık ve tarz görünüyor ve temelde halat ve çengel var yapmak için bir maliyeti de maliyeti yoktur.

Peri ışığı fotoğraf göstergesi.

Yatak odasına çekicilik katmak için peri ışıklarını kullanın. Onları bir duvara asıp sevimli bir görüntü oluşturarak bir sürü resim ekleyebilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close