BohemYatak Odası Dekorasyonu

Palet Yatakların Bohem Stilde DuruşuBir yatak odası yenilemeye başlamak söz konusu olduğunda, gözünüze korkutucu gelebilir. Ancak bu iş karar aşamalarından ve biraz araştırma yapmaktan geçer. Önce Bohem tarzı gibi belirli bir stil seçmeniz gerekir. Karar verdiğinizde, dekoratif unsurları seçmek kalacaktır. Eğer yatak odanız için bohem stili seçtiyseniz yapmanız gereken uygun renkleri, stilleri, tasvir fikirlerini ve dokuları birleştirmektir. Bu makalemizde sizlere bohem stili palet yatak kullanarak nasıl daha etkileyici hale getireceğinize dair fikirler sunacağız. Bir çok stile uyum sağlayabilen palet yataklar, bu stilde de oldukça göz doldurucu sonuçlar ortaya çıkarıyor.

Bohem Öğeleri Etkili Bir Şekilde Kullanın.

Bohem öğeleri yoğun olarak kullanarak oldukça etkileyici bir odaya sahip olabilirsiniz. Bohem duvar süsleri, aydınlatma ve hasır paspaslar hayranlık uyandırıcı bir etki oluşturuyor. Parçaların her biri tek tek harika seçimler olarak karşımıza çıkıyor. Saksıların hasır olması, bohem tarza oldukça uygun olan heykel ve lambader oldukça uyumlu bir bütünlük oluşturuyor.

Bohem yatak süsü ve palet yatak
Bohem yatak süsü ve palet yatak

Daha Az Detayla Bohem Etki Oluşturun.

Palet yatağınızı düzenledikten sonra düş kapanı süsü ve yatak nevresimi seçimi ile odanızı bir anda istediğiniz etkiyle buluşturabilirsiniz. Diğer detaylarda kullanılan hasır ve rustik detaylar ile ortaya harika bir yatak odası dekorasyonu çıkar.Etkileyici ve Sade Bir Yatak Odası Stili

Hem bohem, hem sade hem de etkileyici… Cibinlik olarak kullanılan detaylar, yatak örtüsü takımının seçimi ve diğer tüm detaylar o kadar dikkatli seçilmiş ki… Sizde elinizdeki imkanları bu şekilde kullanarak harika bir yatak odası tarzına sahip olabilirsiniz. Bohemden vazgeçemeyen ancak fazla detaya girmek istemeyenler için fikir oluşturabilecek detaylar mevcut. Bu yatak odası dekorasyonunda palet sadece yatak olarak kullanılmamış. Yatağın altından devam eden taban ile farklı bir alan daha oluşturup bu alana post görünümlü paspaslar yerleştirilerek bohemin salaş görüntüsü desteklenmiş.

Bohem palet yataklar
Bohem palet yataklar

Fotoğraf galerimizden daha fazla örnek görebilir ve ilham alabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close