Bahçe Dekorasyonu

Sukulent Bahçeleri İle PeyzajSukulent, oldukça popüler ev bitkileri arasındadır. Peki bu güzel bitkileri bahçenizde kullanmayı hiç düşündünüz mü? Sukulent bahçeleri ile bahçenizde aradığınız o güzel yeşil tonlarını ve doğal görünümü yakalayabilirsiniz. Sukulentler oldukça fazla çeşidi olan bitkilerdir. Sevdiğiniz tarzda sukulentleri bir arada kullanabileceğiniz gibi tek çeşit kullanmanızda mümkündür. Sukulentler kolay bakılan bitkiler olduğu için tercih edilmektedir. Ancak bu kolay bakımın yanı sıra görüntü olarakta mutluluk veren bitkilerdir. Sukulentlerin ihtiyacı olan tek şey bol güneş ve az sudur. Buda onların kolay bakılan ve sevilen bitkilerden olmasına neden olmaktadır. Bu güzel bitkileri kullanarak bahçenizde oldukça dikkat çekici ve şık alanlar oluşturabilirsiniz. Sukulentler ile ortaya çıkan sonuca inanamayacaksınız. Sizler için birkaç sukulent bahçesi örneği ve önerisi sunuyoruz. Bu önerilerimizi hayal gücünüzle birleştirerek güzel sonuçlar alabilirsiniz.

Kütük İçine Sukulentler Dikin.

Kütükler daha doğal bir bahçe dekorasyonu oluşturmak için güzel seçeneklerdir. Sukulentlerinizi istediğiniz formdaki kütüklerin içine ekerek, bahçenizin uygun bir alanına yerleştirebilirsiniz. Hem doğal hem de göze hitap eden bir düzenleme olacaktır.

Kütük İçine Sukulentler Dikin
Kütük İçine Sukulentler Dikin

Farklı Türleri Bir Arada Düzenleyin.

Sevdiğiniz sukulent türlerini bahçenizin güzel bir alanında bir arada düzenleyerek ekebilirsiniz. Bu yeni sukulent bahçeniz oldukça çeşitli ve dikkat çekici olacaktır. Bahçenize farklı bir hava katmak isterseniz mutlaka denemelisiniz.Sukulent Bahçeleri İle Peyzaj
Sukulent Bahçeleri İle Peyzaj

Sukulent Çiçek Yatağı Düzenleyin.

Çiçek yatakları bahçeleri daha güzel göstermenin en çok kullanılan yoludur. Sizde bahçenizde çiçek yatağı oluşturmak istiyorsanız, bu yataklara sukulent ekebilirsiniz. Sukulent yatakları oldukça dikkat çekici ve şık bir bahçe düzenlemesi yapmanız için doğru seçim olacaktır.

Sukulent Bahçe Yatağı
Sukulent Bahçe Yatağı

Çılgın ve Dikkat Çekici Düzenlemeler Yapın.

Saksı içinden taşan sukulentler oldukça hoş bir fikir olabilir. Güzel bir köşe seçerek hemen uygulamaya başlayabilirsiniz. Hayal gücünüzü kullanarak harika ve çılgın yeni fikirler bulabilirsiniz.

Sukulent Bahçeleri İle Peyzaj
Sukulent Bahçeleri İle Peyzaj

Galerimizden farklı sukulent bahçesi düzenlemelerine göz atarak, ilham alabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close