Yemek Odası Dekorasyonu

Siyah Yemek Odası DekorasyonuGünümüzde ev dekorasyonu oldukça özgür bir şekilde yapılabilmektedir. Geçmişten gelen kalıpların kırılması ile çeşitlenen dekorasyon trendleri daha tercih edilmektedir. Böylece daha farklı görünen tarz ve ilgi çekici ev dekorasyonları ortaya çıktı.

Özellikle son dönemlerde siyah renk mobilyalar tekrar trendlerin arasına girmiştir. Siyahın asil ve şık duruşunu sevenler için oldukça güzel bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle yemek odalarında kendini gösteren bu güzel renk ile harika yemek odasın dekorasyonuna sahip olabilirsiniz.

Yemek Odanızda Siyahın Özgürlüğüne Yer Verin.

Son trendler arasında bulunan siyah yemek odası takımları, oldukça tercih edilen bir seçenek olmuştur. Yemek masanızı ve konsolu siyah seçmek dışında duvarlarınızı da siyahın tonlarından tercih edebilirsiniz. Yemek odası takımınızda bulunan detaylara siyah ile uyumlu olabilecek tonlardan seçebilirsiniz. Altın ve gümüş renkleri her zaman ve her yerde siyah ile uyumlu olmuştur. Ayrıca rose gold ve bakır tonları da oldukça özgür ve hoş bir görüntü yakalamanızı sağlayacaktır.

Yemek Odanızda Siyahın Özgürlüğüne Yer Verin

Yemek Odanızda Siyahın Özgürlüğüne Yer Verin

Tarzınızı Bu Asil Renk İle Güçlendirin.

Siyahı mobilyalarınızın hepsinde kullanmanıza gerek yok. Bu trend için duvar, perde, halı, mobilyalarınızın bir kısmı yada dekoratif aksesuarlarda siyah tercih edebilirsiniz. Mesela bohem tarzı seven birisi iseniz, doğal ahşap görünümlü bir yemek masası ile siyah ve ahşap bir arada kullanılmış bir konsol kullanabilirsiniz. Siyahın asaleti bu tarzınızı daha güçlü hale getirecektir.Tarzınızı Bu Asil Renk İle Güçlendirin
Tarzınızı Bu Asil Renk İle Güçlendirin

Beyaz ile Uyumunu Göz Ardı Etmeyin.

Siyah ve beyaz zıt ancak birbirinden ayrılmayan renklerdir. Kullanıldığı her yerde oldukça uyumlu bir atmosfer yaratan bu tonları bir arada kullanabilirsiniz. Siyah yemek odası takımızın sandalyelerini beyaz tercih edebilirsiniz. Hatta halınızı siyah beyaz seçerek bu uyumun tadını çıkarabilirsiniz.

Beyaz ile Uyumunu Göz Ardı Etmeyin
Beyaz ile Uyumunu Göz Ardı Etmeyin

Siyah ile Yakın Tonları Bir Arada Kullanın.

Siyaha daha yakın olan gri gibi renkleri kullanarak tonsürton bir hava yakalayabilirsiniz. Duvarları siyaha boyarken, masa ve sandalyelerde siyah ve gri tonlarını kullanabilirsiniz. Böylece ortaya oldukça uyumlu ve hoş bir yemek odası dekorasyonu çıkacaktır.

Siyahın tonlarını kullanın
Siyahın tonlarını kullanın

Galerimizde sizin için bulduğumuz siyah yemek odası dekorasyonuna dair örnekler vardır. Bu örnekler ile daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close